bugün

Erdemliktir.
Aciz insan, insanları tanımadan önyargı ile yaklaşan tolore edilecek hiçbir yanı olmayan insanımsı ifadesi.
Gayet mantıklıdır. Sonuçta o da insandır ve yazma yeteneği vardır. Nesilcilik de bi nevi faşistliktir.
bu nasıl bir yargıdır ki tek kişiye kızıp bütün 9. nesillere laf atmak.

askerde üst devreleri tarafından çok ezilen, adam yerine konulmayan, her ortamda bom bok edilip bırakılan adamlar vardır. Ve hep bir şeyi hayal ederler bir gün alt devrelerim gelecek ben onlara soracağım.

karşı karşıya olduğumuz ruh halinin ne kadar beter ve acınası olduğunun özetidir aslında.
dokuzları çömez ve ya şamar oğlanı seçmenin gereği olmadığını düşünüyorum.
amaçlarını anlayamıyorum.
nesil ayrımı yapmak insan kanı içmekten farksızdır..

edit : çünkü son nesil bile olamadım???
kadar normal bir şey yoktur.
bluevelve icin zor bir olaydir.
her yeni nesil geldiğinde yaşanan teranedir .
ilginç olan ise her nesil mahruz kaldığı saldıyı yeni nesil üzerinde tekrarlamasıdır .

ne diyelim madem ki ınsanlığı sorguluyoruz ...
ben insan yerine koyarım .
insan yerine koymayanlar neresine koyarsa koysun .
bu normal bir süreç yadırgamıyorum. Aynıları 8. nesile 7. nesile ve diğerlerine de yapıldı sonuçta. Ancak insan yerine koymak falan hiç hoş değil yani küçük görülebilirz ama.
akıllıcadır. zira nesilleeer nesilleeer önce silik yemiş bir eski nesil yazar olabilir. bizim bir arkadaş.
dokuzuncu nesilin alayını taksim meydanında toplayıp asacaksın.

bak bakalım bir daha saçmalayabiliyorlar mı ?
gereklidir. insanlık görevidir. unicef desteklemelidir.
(bkz: nereye sıçacaklar)
gereksizdir. bizde seni insan yerine koymuyoruz bluevelvecim, hiç meraketme. ne mal olduğun belli, bunu her seferinde isbat etmene gerek yok.
onuncu nesil gelene kadar sürecek durumdur. az kaldı sabredin. *
normal bir eylemdir. zira, dokuzuncu nesil yazarlar da belli bir çaylaklık dönemini en az bir kere geçirmiştir.
dokuzuncu nesil bir yazar olarak bile başka bir dokuzuncu nesil yazar için yapmakta zorlandığım eylem.
herkesin bu sözlükte yeni olduğu bir dönem vardı. bu hava ne lan şimdi.
(bkz: buralar hep bostandı)
ne olmuş 1.nesil yazar olamadıysak? hayallerimizi satmadık ya.
koca elma ağacında bir çürük elma çıktı diye ağacı kesme gafletinde bulunan, gereksiz, boş, aldığı nefesin hata olduğu insanımsı yaratık beyanatı.bi de neymiş efendim tüm yazarlar için değilmiş bu açıklaması.yazının tamamına yakınında genelden bahsedip sona dipnot koymakta neyin nesi?illa birileri tarafından aşağılanman papara yemen mi lazım kuzum ya?bırak bu boş işleri git kitap oku sevgilinle vakit geçir.haddine mi senin bana bilgi vermen bana yol göstermen.ne biliyorsun ki bana öğreteceksin ama istersen ben sana ziyadesiyle insan olmanın gereklerini ve inceliklerini öğretebilirim.
gereksizdir.