bugün

Her yıl muhakkak olan şeydir .
(bkz: tarih tekerrürden ibarettir)
(bkz: doktorlar) completed
(bkz: doktorlar tekrar) ongoing
doktorlar kelimesinin sol frame den inmemesi gibi bir şey. show tv hadi yayınlıyor efendiler sizinde burda show tv gibi faaliyette olmanız gerekmiyor ki yahu.
Sonra vay efendim doktorlara neden şiddet uygulanıyor. Doktorlara şiddet uygulanmasının tek nedenidir bu olay. Sabahtan akşama kadar televizyonda bu kadar saçma bir dizi olursa halk gider doktoru döver.**
başlığın ilk entry'sinin 01.01.1970' tarihinde girilmiş olması kadar ilginçtir.
acaba bedava mı telif hakkı tamamen kanalın mı diye düşündürten berbat dizi.
bir tane oyuncu yok içinde.
başka bir açıdan bakarsak, para uğruna insanları salak yerine koymaktır.
bunu yapan tek kanal show tv değildir; kanald de 2-3 yazdır aşk-ı memnu'nun tekrarlarını veriyor.
ben buna "izlemeyen kalmasın taktiği" diyorum.
popçuların yaz gelmesiyle yeni şarkılarını çıkarmaya başlamasını anımsatır ama en azından onlar yeni bir şey yapıyor.
show tv'nin adı doktorlar diye değiştirildi sanırım diye kuşkulanmanıza vesile olan durumdur. Ne zaman açsam bir köşede doktorlar yazıyor amk.
herkes artistlik yapıyor ama herkes de izliyor bence yoksa bu kadar yayınlanmaz. şahsen ben izliyorum bence güzel yine versinler yine izlerim zaman geçiyor. ama bok atmıyorum. aynı şekilde aşk ı memnu nun da yeri ayrı. her zaman izleyeblirim. ayrıca yazın gündüz kuşağından ne bekliyorsunuz?
sezen aksu dan geliyor ;yine yeni yeniden yeni yine yeniden...
kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için konulan, ancak 3 yaz dönemi + ilk yayınıyla beraber 4 kez yayınlandığından ötürü izlemeyenin kalmadığı dizi.
senelerdir göz aşinalığı olmuştu. yayınlanmaması kıyamet alameti olurdu.
Aman tanrım sezon finali öleceğimde mi olacak. Başlarsa tekrar silahımla birlikte studyoyu basabiliriz.
bol bol kutsi ve bayık gözlerine tanık olmak demektir.
görsel
Ezberleyemediğim sözler vardı. iyi oldu ya, onları da ezberlerim artık.
tatilin geldiğinin habercisi.
(bkz: doktorlar geri döndü)

efsane gazoz.
(bkz: hiç gitmemişti ki mayk)
(bkz: what the hell)
show tv'nin '' beni türk doktorlarına emanet ediniz '' sözünü yanlış anlaması sonucudur. bir ara kutsi'yi babamdan çok görüyordum mk.
allah korusun denilesi durumdur. bu zulümü bi daha istemiyoruz .
(bkz: yeter lan yeteeer)