bugün

dostlarım tamam bir ben eziğim şu sitede daha eziği yok siz mükemmel insanlarsınız özür diliyorum herkesten shdjdjföfmsndn.
Evlenmeden önce dışı, evlendikten sonra içi yakar. Benden söylemesi.
Ayda 10 bin TL garantisi demek, kızlar kaçırmayın bu adamları.
tertemiz olay, direkt teşhis. yemini de var yalandan uyduramaz.
Sevginiz biterse bi kalp ameliyatiyla cozecek kisidir. Tavsiye edilmez
Bence gayet iyi bir seçim olur. Biraz havali ve egolu oluyorlar o ayrı. Ama her insanın kusuru vardır.
hastane masraflarını beleşe getirecek olan hadisedir. hanım bi gel hele tansiyonuma bak diye ev muayenesini de beleşe getirirsiniz.
insanın aptalı doktor,

doktorun aptalı cerrah,

cerrahın aptalı beyin cerrahı olur.

ondan daha aptalı da kocasının işten eve dönmesini bekleyen karısıdır.

türkiyede hak ettiği değeri göremeyen bir meslek olan doktorluk için ne siz doktor olun ne doktorla evlenin.
Valla evlenmediğim için bilmiyorum ama 1-2 flörtüm oldu. Hayatımda gördüğüm en tuhaf prensipler hep doktorlardan çıkıyor. Mesela hepsinde erken saatte uyuma hastalığı var, namus meselesi gibi bir şey bu sanırım.
Ekseriyetle iyi sevişirler ama.
Dün hastanede bir kadın doktor muayenesine şahit oldum eğer ev içinde de öyleyse eşine yazık erleri şamarlayan komutan gibi hastalara emir yağdırıyordu ve konuşma hızını rapçi ceza görse kıskanırdı. Evlerden ırak...
ben de evlenmedim ama çok direkten döndüm. biriyle 5 sene biriyle 3 sene ilişkim oldu. sanırım meslekten çok karakter önemli.

ama dr erkekler genelde annelerin bir numaralı damat tercihi, kadınların gözdesi olduklarından tipe bakılmaksızın bi artist oluyorlar. arz talep meselesi. talepleri fazla, onlar da kendilerini bi halt sanıyorlar maalesef.

dr kadınların ise işi her zaman zor olmuştur; zira hem zeka hem kariyer hem kazanç her erkeğin kaldırabileceği şeyler değil.
iş adamı ile evlenmek gibi değildir.
Ömür boyu kahır çekmekle sonuçlanabilir
iyi olanları tenzih ederim ancak
Gelirleri ve statüleri yüksek olduğu için bazı egoistler çıkabiliyor içlerinden
Bu bazıları dünyayı kendileri yönetiyor sanıyorlar. Herşeye sahip olabilirler sanıyorlar.
Yalnzıca yaptıkları bir ameliyatta aldıkları pay asgari ücretin kat be kat fazlası olabiliyor. Böyle bir güç olunca ellerinde herkesi yönetmeye kalkıyorlar.
Ayrıca meslekleride zor ve telaşlı
Yani evlilikte huzur ve mutluluk aranıyorsa bence doğru tercih olmayabilir
Sonuçta eşinin mesleği senin de hayatını her gün etkileyecek
Hayatta herşey para ve statü değildir. Sevdiğin insanın bağlılığını ve sadakatini hissetmenin verdiği mutluluğu bir çanta para ve villada yaşamak veremez.
Bir psikologla evlenmek kadar olmasa da iyidir.
branşa göre değişiklik gösterir .
Bir mühendisseniz müthiş ego savaşlarının yaşanacağı bir evlilik olayı.

Ayrıca doktorun emeklisi olmaz ömür boyu mesleğini yapacağı için de dezavantaj.

Çok makul biri değilseniz gerçekten çok zor.
Çocuklarınız kesinlikle Zeki olur çünkü anneleri doktordur.
hayalimdir, sözlüğün güzel doktor kızları benimle evlenir misiniz.