bugün

kim bu doktor levent diye düşündüren durumdur.
Zeynep livat kablosunu neden kestiyse, levent atahanlı da o yüzden terketmiştir.
rabbin kudretinin açık kanıtı. o gün tüm fetüsler annelerinin karnında zılgıt çekip gözyaşı döktüler. üstelik çoğunun gözü bile çıkmamıştı.
Ela da taş ya iyi oldu sevindim gelse omzunda aglasa teselli etmek çok istiyorum elayi. Canım ya kiyamam.
şimdi nerden çıktı bu Dedirtmiştir.
Levent'in sırf artistlik olsun diye ela'nın hayallerini mahvettiği olay.

Neymiş efendim ela Levent'e yalan söylemiş. Ee salak sen çocuk sahibi olmak istiyosun diye söyledi dimi.

Ne yapacaktı levent ben kısırım bizim hiç çocuğumuz olmicak tamam mı ama ben seni seviyom falan mı deseydi. Sırf seni düşündü seni. Ama sen naptın düğün günü kızı terkettin pisliiik. Sonra ela başka bi adamla evlenince depresyona girdin. Levent doktor olmuşsun ama adam olamamışSın be. bu gidişle olacağın yok zaten.

Bir de bu benimle evlenir misin diye şarkı çıkarmıştı. ironiye gel hehe.
Hain levent !
Vurduruyordur.
şerefsizliktir. sonrasında da it gibi pişman olmuştur. oh olsundur beter olsundur.
Levent amına korum senin!
elanın cinsel organı yokmuş, son anda öğrenmiş sanırım.
(bkz: irispi cicigi)
Kandil günü tekrar akla düşmüştür.

Pislik leveeeent ela'nın ahını aldın ve iki yakan bir araya gelmedi.

Kocasından boşanmış bar kenarlarında sürten bir salakla sırf çocuğunu geri alsın diye evlendin. Sonra Ela başka biriyle evlenmiş şekilde geri dönünce yaptığın hatanın farkına vardın. Ama iş işten geçmişti...

Levent umarım düğün terk edilirsin de bu acıyı yaşarsın...
O konuda ben de kirginim levente. Bari bir iki gun once terk et.
Bununla da kalmayıp gidip barda çalışan bir varoşla evlenmesi.

Ela tekrar geri döndüğünde aşkının depreşmesi. Fakat artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması.
Bu da akp doneminde olmustur.
Arka planında annem gibi çalmıştı gözlerimi kırpamamıştım, yutkunamamıştım. Birkaç damla gözyaşı elmacık kemiklerimden usulca süzülmüştü, çok sövmüştüm çookk.
Bu pazar günü aklımıza gelip üzülmemize neden olur...

Pisliksin levent...
Birçoğumuzu derinden etkilemiştir...
Abv Levent...
doktor levent sensin ela da sana girsin.
doktor olmuş ama adam olamamış. ela'yı düğünde yüz üstü bırakmıştı. evet.
Asla unutulmayacak sahnedir. Doktorun aldığı küfür sayısı her geçen yıl artmıştır. Her yaz mal gibi aynı bölümler ezberlenene kadar ezberlenmiştir.
ikisini de tanımam ama levent biraz orospu çocuğuymuş sanki...
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş) yıl 2017 hâlâ hâlâ...
ulan taş gibi Aysun varken Ela nedir arkadaş??