bugün

(bkz: shitcoin) pazardaki dogecoin’in %80’i 2-3 balinanın elinde. Sattıkları an facia.
hacmi düşmeye başladığı anda diğer alt coinler coşacak.

at fava bekle.
son sürat çakılıyor it reis. alım fırsatı.
Hiç bulasmam sanal paraya.
Balon. Hacim işgalinden başka bir halta yaramıyor. Piyasayı alt üst etti kaç gündür.
havlamaya başlayan coin.
elon reis fukaranın sesini duydu sonunda.
Elon saat başı twit at da 100 dolar yap şu coini.
0.70 e limit koydum. 1 dolar olacağını düşünenler hayal görüyor bence. En fazla 0.70 görür ve yavas yavas 0.63 sevıyelerıne ıner. Yatırım tavsiyesi değildir. Aksi fikri olan arkadaşların görüşlerini merak ediyorum.
Yüksek fiyattan girenlerin eline verecek coin. Uyanın musk silkeleyecek herkesi. Piyasayı resmen manipüle ediyor. Chz gibi herkes hurra etti buna, bakalım ne olacak?
Beleş peynir fare kapanında olur. Adamın aklını alırlar 6 ay bulanık sıçarsınız.

Bu arada btc aylık grafik aşağı döndü sağlam bir düzeltme gelebilir. 30 bin dolarlara kadar.
ilk çıktığı zaman (2014 başı) 100.000 adet coin aldım (tanesini yarım liradan biraz fazlaya almıştım. Sadece Ucuz olduğu için almıştım. Daha çok almadığıma pişman değilim. Azdan az, çoktan çok gider...) 10. Yıla girdiği zaman (2024) satıp çıkacağım, ya nasip...
tren kaçtı. bu saatten sonra binen donsuz kalır.
iki gündür başında beklemekten uykusuz kaldığım coin.
Fazla abartıldı. Yerinde yapılan hamleyle işini bilene güzel de kar ettirdi.
Aralarında benim de bulunduğum bir grup kerizi silkeleyip attı.
3.8'e kadar düşmüş.
görsel
analiz bilmez coin yatırımcısının kâr ettiği tek coin. Uzman görüşlerinin hemen hemen hepsi girmeyin diyola ama ne hikmetse girenlerin büyük çoğunluğu kârlı. Tek somut hedefleri 1$ olarak çizilmiş pumpları sadece tweet odaklı olan bu şaka coini yakın gelecek zamanda 1$ test eder mi evet edebilir ama nereye kadar ? ne hikmetse btc sallanıyor bu doge coin direk gibi halen sağlam duruyor anlam veremediğimiz büyük balina kitlesi kümelenmiş durumda. Yatırım tavsiyesi değildir yazdığım kelamlarım ama para her platforumda parayı çekiyor.

(bkz: şaka kaka oldu)
görsel
dogy style yapan coin. seversiniz hınzırlar sizi.
Hoş gelmiş, inşallah kızdır.
Baby Doge bizi kurtarır dedik oda kurtarmadı üzücü.
"Itle enikle şaka olmaz" derdi babam
Haklıymış.
ben coin moin anlamam. bu dogeyi meşhur olmadan önce görmüştüm ve bu ne lan doge para olmuş demiştim. eğer o zaman ki o zaman epey ucuzdu alsaymışım şimdiye 131 şahini çoktan alıp çelik jantlarını ses sistemini döşemiştim. olacak iş değil, keşke alsaydım.
bitci hesabımda tutuyorum. yükseldi mi tam yükseliyor bu şirin köpecik.