bugün

ankama games tarafından çıkarılmış, flash destekli 2 boyutlu şeker mi şeker oyun.
http://www.dofus.com
2 boyutlu, karikatür oyun. lvl kasmak kolaydır lakin lvl sınırı 200 dür. (bkz: zaman katilleri)
kendilerini her açıdan durmadan geliştiren ve bunu her şekilde kullanıcılarına yansıtan ankama games tarafından dünyaya sunulmuş flash destekli stres atma şeysi.
hayatımı çalan oyun. 2009 senesinde oyunu bırakmak zorunda kaldığım son 1 ay haricinde yaşamadım diyebilirim.
Dofus p2p almak adıyla insanların sömürüldüğü 100 lvl olunca çok bi bok oldum sanılan oyundur.Arkadaş çevrem tarafımdan dandik olarak nitelenen bir oyun.Mprog bir oyundur.
rogue ve masqueraiders isimli 2 yeni karakterin katıldığı oyun.
oynayınca bağımlılık yapan ve sizi bırakmayan eğlenceli, bir ankama games firmasının eseri olan oyundur. oynamayan kendini yaşamış kabul etmesin.
Oyunların şahıydı 1.29 versiyonuna kadar. 2.0 çıktı içine sıçıp bıraktılar oyunun. O gün bu gündür oynamıyorum. Ama oyunun dediğim gibi 1.29 ve öncesi harikaydı ve çok hatıralarını bırakmıştır bünyemde. Ama olan olmuştur artık.
Oyunların şahıydı 1.29 versiyonuna kadar. 2.0 çıktı içine sıçıp bıraktılar oyunun içine. O gün bu gündür oynamıyorum. Ama oyunun dediğim gibi 1.29 ve öncesi harikaydı ve çok hatıralarını bırakmıştır bünyemde. Ama olan olmuştur artık.
franssız ankama şirketinin geliştirdiği, 15 erkek ve kadın karakterin dört element ve kendi sınıflarına ait büyüler ile güçlendirilebildiği bir mmorpg oyunudur.
1,29 versiyonunu ilk çıktığı günden diğer versiyona geçiş yapana kadar oynadığım oyundur. astrub müziğini hala açar dinlerim çok güzel arkadaşlıklar edinmiştim hala hatta devam edenler bile var. fakat ne yazık ki 2,0 versiyonu hiç bana hitap etmedi ve bir daha oynayamadım.
en sevdiklerimin arasında olan bir mmorpg oyunudur. 1.29 versiyonu daha güzeldi. oynayan varsa solara beklerim.
sözlükte dönen onine oyun muhabbetiyle aklıma gelen eski bir dost,

lise yıllarımın başlarında feci oynar idim,

diğer mmorgp oyunlara göre daha bi şeker daha bi çizgi film kafası,

yinede artık nesi o kadar hoşuma gittiyse, diğerlerinden çok ona yönelmiştim, hatta yapan şirket fransız olduğu için fransızlar çoğunlukta idi, bu sebepten bazı zamanlar ingilizceden çok fransızca konuşuluyordu ve ben bu sayede fransızcamı geliştirmiş, güzel bir lise başlangıcı geçirmiştim.

bilgisayar oynuyor derslerine çalışmıyor.

al sana çalışmıyor.
Bugun ilk defa ve 5 saat boyunca oynadıktan sonra hissetiklerim: "bu ne şimdi?".

Ya cidden çok saçma ya da ben anlamadım.
uyarı eşliğinde sakın bulaşmayın derim. muazzam bağımlılık yapan bırakması çok zor bir oyun. sıra tabanlı sevenlerin ise her şeyi bulacağı bir oyun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar