bugün

instagramda fenomen şükran kaymak'ın överek tavsiyesi üzerine araştırdığım kullanımı sonucunda saçları bir ayda 3-6 cm uzadığını dökülmeleri azalttığını zamanla yeni saçlar çıkaracağını iddia ederek instagram sayfalarında öncesi sonrası fotoğrafları ve teşekkür mesajlarını görerek saç dökülmemin de olması hasebiyle bi an gaza gelerek sipariş verdiğim keratin saç bakım sütü.

5-6 defa kullandım. Normalde saçlarım çabuk yağlanmaz. Bunu kullandığımda ilk gün güzel yumuşacık oluyor saçlarım ertesi gün acayip yağlı bir saç. Sanki bir haftadır yıkanmıyor gibi. yine de sabırla kullanmaya devam ettim.

tanıdık bi eczanede çalışan bir saç bakım uzmanına saçlarımı gösterip dökülmemin olduğunu söyledim. Saç diplerine baktı pc ekranından ben de görüyorum saç köklerim kapkalın saydam bi şeylerle kaplı. Bayanın ilk sorduğu hangi şampuanı kullanıyorsun silikonlu şampuanları hemen bırak. Kullandığım bu bakım sütünü o an söylemek aklıma gelmedi.
Eve geldiğimde araştırdım silikonun saçları çabuk yağlanldırma kıl köklerini kapatma saç dökülmesini kısa süreli durduğu sonrasında daha çok dökülmesine sebep olduğunu okudum.

Ürünün üzerinde tuz paraben sulfat Yok yazıyor ama ne yazık ki silikon içeriyor VE ben hiç memnun kalmadım.
Ürünü almadan önce sözlüklerde yorum yapılmış mı diye baktım görememiştim. Bir başkası için fikir olur belki.
dünyanın en berbat saç bakım ürünü olabilir. dökülme problemim yokken saçlarım avuç avuç dökülmeye başladı. kullanmayı bırakalı 3 hafta oldu. daha saçım yeni kendine geldi. üzerinde içerik dahi yazmıyor. ayrıca saç derim ve saçlarım aşırı kurudur bir hafta yıkamasam yağlanmaz. bu sütü sabah kullandım akşam saçım ağırlaştı. ertesi günü söylemiyorum bile. almayı düşünenler varsa kesinlikle almasın. şikayet var a yazdım. geri dönüş bile sağlamadılar. berbat bir firma.