bugün

20'lik diş ağrısı çekilmez, kolay kolay da geçmez, çekilecek o.
Uzanınca başınız yüksekte olsun. Ayak kısminız sıcak, ki kan aşağı olsun mümkün mertebe.

Pek de işe yarar bi bok yok hele de 20lik diş ise. Ha bi iki güne gecer sonra bir gün yine ağrır o ayrı.
1-2 haftadır ebemi si*en ağrı. kaç tane ağrı kesici ilaç içtim geçmedi, gargara yaptım geçmedi, alkol aldım tık yok bazen kafamı duvarlara vurasım geliyor
sigarayı ve alkolü bırak.
Kabir azabının yarısı ise 2 diş ağrısını aynı anda yaşayan kabir azabı tadında bir ağrı mı çekmiş olacak merakım var..
Çok kötüyüm ama baya çok. Doktorun verdikleri işe yaramadı, karanfil işe yaramadı. Bu nasıl deli bir ağrı ya.
Bi okuyun üfleyin, enerji menerji yollayın da geçsin ya..
Rakı iç.
apranax fort' un oldukça etkili olduğu dayanılmaz ağrı. eskişehir' de, bir gece dişlerime biri sürekli baget vuruyormuş gibi bir zonklama ile uyanmış ve bulduğum ilk hastane aciline girip sakinleştirici aşı olmuştum. çok soğuktu ve eve kadar yürümüştüm.
Karanfil işe yarıyor.
diş çürüdüğü için ağrıyor olabilir bence.
mide sorunun yoksa apranax kullan, hala geçmezse koşarak doktora git çünkü başka türlü geçmeyecek...
iki gündür ağrımaya başladı. Hoş ağrıyan dişimde kanal tedavisi ve dolgu var nasıl ağrıyor çözemedim. Bu hafta içi gidip baktırmam lazım. Şu dış ağrısı aşırı beter birşey. Öpimde geçsin denilecek birşey de değil yahu.
çene kanseri olabilir ya da fırçalamadıysan aradaki mikroskobik yarıklardan iltihap akmış içerde birikmiş olabilir.
ağrıların en kötüsü. gargara ilacıynan bir hap yuttum şuan ağrısı azaldı ama gece yine ağrıyacak gibi...
böbrek ağrısı ile yarışır.
Sen öyle san. Çeken bilir.
Ne suyu yahu, apse varsa 20 litre su içsen geçmez. antibiyotik almadan kurtulamazsın.