bugün

boğaza da vurmaktadır. hayatı dar eden şeylerden biri.
hadi atın ağzınıza bi karanfil bu günü geçirin yarın doğru hekime.
20 lik diş ağrısıyle burdayım diyor.
Şiş varsa o bölgeye buz uygulanabilir.
dişini az fırçalayanlarda da ara ara görülür.
kabir azabından kötü dür desek yeridir.
geçmiş olsun.
(bkz: kabir azabı)
Kalp ağrısından hallice olan uzun acı hali.
türkiye'nin ağrısından iyidir.
atalarımdan gelen titanyum dişlerden ötürü şu 28 senelik hayatımda çekmediğim ağrıdır. umarım hiç bir zaman da çekmem.
Vücutta hissedilen en keskin ağrıdır. Büyük ihtimal şeker ve çikolata benzeri gibi şeyler tükettiğinizde dişinizin apse yapması ve iltihaplanması üzerine dişinizde inanılmaz bir ağrı yaratır. Dişçiden korkan insanlar bu ağrıyı çekmeye maruz kalır. Dişçiye gidilip diş yapılması daha sağlıklı olan durumdur. dişçiden değil dişten korkmalısınız.
Bu ağrı çeşidini kim bulduysa Allah onun belasını versin.
kabir azabının yarısı derler boşuna değildir.

inletir insanı, boğazdan vurur, beyinden çıkar.

en kısa zamanda hekime gidilmelidir, ancak pratik yöntemlerde yok değildir.

öncelikle diş fırçalamak ağız içindeki bakterileri temizlemek bir nebze yarar sağlar. akabinde karanfil tohumu yada her baharatçıda rahatlıkla bulunabilinen karanfil yağı yada eczanelerden temin edebileceğiniz jetokaim ağrınızı bir nebzede olsa dindirir.

her ikisinin kullanımıda basittir, pamuğa dökülüp, ağrı bölgesinde bekletilmeli ve kısa süre içerisinde ağrınızı dindirmeli.
haytımda tek boyun büktüğüm sıkıntı. beni bunun dışında alt edebilen bişey yok çok şükür. 20lik ağrısı için keçiörendeki diş hastanesinin acil servis bankosuna bayıldığımı biliyorum. bütün hastane seferber olup zor ayılttılar.
son bir kaç saattir bütün çeneyi komple sökesim geliyor bu amına koduğum şeyi yüzünden. rakı mı basmadik diş mi fırçalamadık geçmiyor avradını sikeyim.
iltihaplıysa sadece antibiyotik geçirir.
hayatı çekilmez hale getiren, diş çürüğü veya diş eti iltihaplanması nedeniyle oluşan ağrıdır. diş ağrısı genelde geceleri daha çok hissedilir. diş ağrısının geçmesi için halk arasında değişik yollara başvurulur. bunların çoğu genelde yanlış inanışlardır. diş ağrısının tedavisinde en güzel yöntem, diş hekimlerinin tavsiyesine uymaktır. buna göre diş çürüğünün durumuna göre uygun tedavi işlemleri yapılarak, diş ağrısının giderilmesi sağlanır.
Artık bıktıran ağrıdır. Bir dişi yaptırıp kurtuluyorum diğeri ağırmaya başlıyor. Böyle işin AMK.
Böbrek sancısı ve Doğum sancısından sonra 3.lüğü kimseye vermeyecek ağrıdır.
ortodonti tedavisi yüzünden çektiğim. ağzımda mengene var sanki. işkence amk.
Allah yaşatmasın dedirten.
Bi kere günde 10 tane ağrı kesici içiyodum. Bi noktası vardır ki o noktada ağrı kesici tesir etmez. Hemen doktora gidin. Ben gece yaşamıştım bu ağrıyı nöbetçi bi doktor bulmuştuk 2 anti biyotik bi majezik vermişti hemen kesilmişti isimlerini hatırlamıyorum.
uykudan uyandıracak güce sahiptir.
Bugün dişlerimin çoğu tamamlandı. Haftaya bir dişim var yapılacak sonra bitiyor. Buraya entry girenlere gülerim artık.