bugün

Ölümüne kapisan 2 versus.

Diğer ülke emeklileri, gezip tadını çıkartır emekliliğin, bizimkiler hala zam bekler.

Vay anam vay.

Sonra da bizim eskilerden oy beklerler.

Evet
DIGER ULKELERIN EMEKLILERI CALISIRKEN HER AY kac para vergi, emeklilik fonunA ODEME yapiyormus, birde onu kontrol edin.
Sen düşünme ulem emekli.

Evet
ingiliz emekli ;

Biraz para arttırıp bu sene Portekiz’e gitmek istiyorum.

Türk emekli;

Sabah 6’da belediyenin ekmek sırasına gireyim ben yarın, gecikirsem ekmek kalmıyor.
ulke olarak, millet olarak yaptigimiz secimlerin sonucunu cekerken kimi kimi kime sikayet ediyor, bende onu anlamiyorum.
bugun o emekli olan adamlar 22 yildir basta tuttu ayni kisiyi.

ps: kimsede demesin ben oy vermedim diye. Bir toplumda yasiyorsan ya o toplumun secimlerindeki sorumlulugunu ustleneceksin, yada benim gibi o toplumu birakip gideceksin.
1 tanesi orneğin merkel 2+1 mutavezi bir dairede oturuyor. ama vatandaşına en az emekli maaşı 1500 euro veriyor. öteki yuzlerce araç konvoyları saraylarda oturma yedi sülale zengin oluyor emekliyi köpek seviyesinde süründürüyor peh peh peh.
Batı ülkelerinde emeklilil yaşı yüksektir, türkiyede görece erken emekli olan sayısı çok fazladır, batıda emekli devlete yük olmaz, türkiyede gençler emeklilere bakar.
Avrupa emeklisi her yıl ülke dışında gezerken türkiye emeklisi halihazırda memleketine akraba evine gitmekten imtina eder hale gelmiştir.
Biri ülke ülke gezer, diğeri mahallesinden çıkamaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar