bugün

Kız çocuğunun babasının yanında açık giyinmesi caiz değildir gibi saçma salak açıklamalar için ayrılan bütçedir.
yaptıkları da anca fetva vermek.

o fetvadan biri de; " kendi kızına hallenmek caizdir" ya da "hamile kadın sokakta dolaşması yasaktır" bu mudur 7 milyarlık muhteşem düşünce.

u lan adamlar uzaya gidecekler biz hala ne düşünüyoruz!
Laik sistem modeli. Sistem dini kendi kontrolü altında tutmaya çalışınca bu tip fuzuli masraflarda oluyor. imamların ve hocaların devletin dinini anlatmaları adına maişat için harcanan paralardır. Halbuki ıslamda bir alim dünyalığını ayrıca çalışarak kazanır. Din anlattığı için para almaz. E bu sistem sizin eseriniz. Şimdi niye zorunuza gidiyor?
Gereksi bütçedir.

Arkadaş ayrıca siz ne yiyip içiyorsunuz ya? Hangi islami modelde din alimleri ayrıca çalışıp dünyalığını yapıyor allah aşkına? Siz başka bir gezegende mi yaşıyorsunuz yoksa ayık mı gezmiyorsunuz anlamadık gerçekten. Bu saatten sonra türkiye nin ileri gitmesinin tek yolu diğer tüm ülkelerin hızla geri gitmesi.
Ama camiler için yardım parası toplanması..,
7 milyar (eski para katrilyon) para alıp lüksün, israfın, gösterişin, komşu aç yatarken falan filan ın ne kadar kötü olduğunu anlatan kurum..
(bkz: imam hatipler kapatılsın)

ne olacak şimdi bu yatırımla? diyanet kurana ve hadislere uygun bir şekilde uzaya mı çıkacak? yerli lazer silahı mı geliştirecek? ben söyleyeyim ne yapacağını: bizi orta doğuya çevrecek. sakal-ı şerif falan sergiletecek. güzel arapça okuma yarışmaları düzenleyecek. e bunlar için paraya gerek yok ki! yoksa o paralar!!!!!.....
78.000.000 kisi baz alinarak,

Kişi başı yıllık 90 tl hepimizden alinan vergidir. Helal etmiyorum.
4 kisilik bir aileye sadece bu kuruma ayrilan para ile yıllık 400tl yardim yapilabilir.

Dinle ülke yonetip benim dinimi sömürenler bu hayatta gücüm yetmese bile öbür dunyada iki elim yakanizda olacak.