bugün

(bkz: sandviçle darbe yapmak)
-1 adet de uçaksavar bulunmuştur.
bu da yalanına sokuyumculara gelsin;
gezide bulunan uçaksavar mermisi ? neyle sıkacaklardı onu?

-ayrıca seksenbeş koli prezarvatif.
bunlar çadırda hep fuhuş yapmak için. kızlı erkekli. erkekli erkekli.

-camide giyilmeye hazır altı özel pisletilmiş 2000 çift ayakkabı.

-bir adet fışkiye parçası.
ankara belediyesine iade edilecekmiş. ordan kaçırılmış.
(bkz: yalanına sokuyum)
marketlerde de litrelik ve yarım litrelik şekillerde paketlenmiş sütler bulunmasıyla desteklenir. Gözlerimle gördüm şok oldum. Üretim tarihlerine baktım 3 ay öncesi. 3 ay önceden hazırlanmışlar. Hazırlanmışız.
(bkz: tibbi malzeme ve sandviçle darbe yapmak)
şimdi arayana 12 değil 25 değil 30 hiç değil tamı tamına 200 gamyon.
Ayrıca 1 adet cruise fırlatma sistemi bulunmus olup koordinatlar incelendiğinde belediyenin önundekı fıskıyeye hedef alındıgı acıklanmıstır.
haberin doğruluğunu bilemem ancak doğruysa bile tuhaflığını çözemediğim olay.

direniş 28-29 mayıs günü başladı ve divan otel daha ilk günden kapılarını 'polisten kaçan halk'a(komik di mi?) açtı.
e mna koyim, destek olacağını belli eden bir grup(ki koç ailesi yani boru değil)direniş devamında bu tıbbi malzemeleri temin etmiş olamaz mı gidişata göre?

beyni yanmış bu akplilerin lan.
adam halka 'tıbbi destek'te bulunup 'sandviç' verdi diye darbecilikle suçlanıyor.

- sayın başbakanım koç grubunu devirmeliyiz, darbe malzemeleri bulduk otellerinde.
+ neymiş o malzemeler?
- tıbbi malzemeler, ilaçlar ve sandviçler. inanabiliyor musunuz efendim, kaşarlı sucuklu sandviç yapmışlar. resmen devletimizin bütünlüğüne tehlike bu!!
+ vay hainler. hemen tutuklayın şunları!
- ne diye tutuklayalım?
+ ne bileyim lan, ergenekon, balyoz, sallayın bir şey.
hatta; birileri "bu tıbbi malzemeler arasında olan türkiye yi world war z veya resident evil gibi bir duruma getirecek virüslerde bulunmuştur. bu virüsleri insanlara bulaştırarak zombi devrimi yapmayı planlamışlardır." desin de, insanlar ağız tadı ile anavrat küfür etsin.
(bkz: pics or it didn t happen)
fışkiyeyi kim kırdı?
(bkz: yav he he) sinirden ne diyeceğini bilemeyen şakirt sıçması. saydın mı lan hepsini?
amk şeyi unutmuşsun, patriot füzesi kalmış diyolla depoda, çok ayıp ettin bak, bir işi yapıyosun tam yap bari.
doğru ya bıraksalardi da olseydi Bütün eylemciler. Evinde zor tutulan yüzde 50 mutlu olurdu böylece
Ayrıca otelın catısında 1 adet docka ve 10 adet stinger bulunmustur.
(kaynak gotum)
mal bunlar mal, o kadar bok yiyecekler ve bunu "göstere göstere" divan otele yığacaklar. o güzelim otele.

ve bu adamlar 100'lerce milyar lirayı kontrol ediyor.

ayrıca 12 kamyon ney lan, okmeydanı ssk'da o kadar tıbbi malzeme var mıdır acaba...