bugün

Disney'in Netflix alternatifi servisi. Türkiye'ye gelince ona geçeceğim.
netflix'in alternatifi diyerek küçümsendiğini düşünüyorum. zira marvel, Lucasfilm ve pixar gibi dünyanın en büyük sinema ve televizyon evrenine sahip disney'in yakın zamanda içerik izleme platformları arasındaki en büyük payı alacaktır. türkiye'ye de muhtemelen 2022 gibi giriş yaparlar. söylenenler o yönde.
https://www.preview.disneyplus.com/tr/

rusya ve türkiye dahil yarın* doğu avrupa'da
ve dolayısı ile de türkiye'de de erişime açılacağı söylenilen internet servisi.

2021'de doğu avrupa'nın yanı sıra bir kaç doğu asya ülkelerine de erişim açılacakmış.

--spoiler--

yaklaşık 100 milyon kullanıcısı olan ve 2024'e kadar 250 milyon kullanıcıyı hedeflediklerini belirtmiştir. netflix'in şuan 200 milyon kullanıcısı.

--spoiler--
en az +12 olarak derecelendirilmesi gereken animasyonu (bkz: clone wars) "+7 yaş" olarak derecelendiren ve daha doğu avrupa ülkelerine gelmemiş platform.

söz konusu sahneler
https://www.youtube.com/watch?v=bX8iN6T_M_A
muhtemelen ilerde netflix, amazon, disney plus rekabetinde disney plus liderliğe geçecek. adamların hikaye sıkıntısı yok neredeyse yaptıkları her film ve dizinin ayrı fan bir kitlesi var. türkiye'ye gelse de şu aptal netflix içeriklerinden bir kurtulsak dedirtir. netflixteki adamlar hikayeden çok işi cinsellikle veya saçma sapan ergence şeylerle işi götürmeye çalışıyor. disney plus'ın son zamanlarda izlediğim the mandalorian dizisinde olay kurgusu o kadar iyi ki çoğu zaman diziyi açıp açıp tekrar izliyorum. yani demek ki bu iş cinsel sahne olmadan, madde kullanımını özendirmeye çalışmadan veya saçma sapan ergence şeyleri özendirmeye çalışmadan da yapılabiliyormuş.
Kıssadan hisse: izlemeye değer, senaryoları muhteşem bir platform.
yakında netflixe rakip olacak ülkemizde.
netflix tekelini kıracak platform.
yıllık ücret kısa bir süre için 279 tl cikmişşşş; çok ucuz ama işte biz tl kazanıyoruz.
bu fiyata tr piyasasında anca başını alır. net.
marvel evreni konusunda iddialı ve geniş içeriğe sahip platform.
Kuşkusuz nat geo için bugün üye olduğum platform.
atlanta ve jessica jones dizilerinin de eklendiği platform.
Tozluyaka dizisinde reklamı yapılan platform...
Bizim Türk halkı kaçaktan üye olurlarsa bana da haber salmayı unutmayın la :-)
yemek sepeti, trendyol sonra da bu. Kafamıza çivi gibi çakıyorlar. Valla alacağım varsa da üçünden de almıyorum. Bu kadar agresif reklam politikası olmaz.
Darkwing duck gelmiş 1 sezon. Şahane.
Aşırı saçmalayan platform.

Ne demek predator'un yeni filmi sadece disney plus'ta ?!.

Sen sinemalarda yayınlanmazsan bende film sitesinden izlerim. Hem de korsan.

Siçmişim telif hakkını.
inanılmazzzz iyi inanılmaz. Hemenn acil izlemeniz gereken bir animasyon önerisi yapıyorum: Short Circuit.
içerikleri şuan için yeterli değil bence.
güzel dijital platform. tüm star wars yapımlarının olması bile yeterli.
disney plus türkiye korkunç zarar ettiği için abd tüm alımları durdurmuş.
Disney channel kapanmasa iyi olurdu bence.
bleach'e ne zaman türkçe altyazı gelecek? anime izleyeyim dedim, türkçe altyazı yoktu.
Türk Yapımı Yerli içerikleri Kaldırmış.

https://onedio.com/haber/...yuk-tepki-topladi-1157780
Kartımdan 675 tl çekmişler, iptal ettim.
Netflix'e para, exxen'e para, ıvır zıvır'a para. Çare IPTV.
disney plus Atatürk dizisini yayınlamaktan vazgeçerken, skandalın arkasında Ermeni lobisinin baskısının olduğu iddia edildi.

türkiyeden ziktirip gideceksiniz. size burad ekmek yok artık.