bugün

(bkz: geber)
üniversite hayatını şimdiden anlatan şarkıdır. dinledikçe ortamda hissederim kendimi.
yasemin kozanoğlu'nun klibini şenlendirdiği kısaca fd şarkısıdır. bass açısından süper parçadır.
bir emre (b)aydın coverıdır.
emre kendine ağlatacak, melankolik yeni bir şarkı bulmuş ve kendince yorumlamıştır.
baydığı için kendileri tarafımdan fazla dinleneceği garanti edilemez.
emre aydın'ın yeni coverıdır. beğendim açıkcası.
feridün düzağaçın bestelediği, emre aydın ın seslendirdiği çok güzel bir parçadır. müziği de çok şahane. dinlenilmesi tavsiye edilen bir parça.
şuanki durumumu anlatan şarkı.
bir fd klasiği.
ünivdeyken aldigim ilk kasetteydi. fd den baskina bir türlü yakistiramadim bu sarkiyi.
-yalvarırım gelde kurtar.
emre aydın'ın gereksiz yere coverladığı şarkı. feridun düzağaç versiyonunun tadı bambaşka.
emre aydın'ın yeniden hayat verdiği, çokta iyi yaptığı şarkı.
tez yazarken bunalan öğrencinin aklından geçen hatta içinden ve çoğunlukla da dışından mırıldandığı şarkı.
emre aydın'ın coverını dinleyince şarkıdan soğudum bir anda.tamam emre'nin kendine has bir tarzı ve parçaları vardır ama bu parça niyeyse fd'den başkasından dinlenmiyor.ayrıca o girişteki klavye tonu ne öyle arkadaş ya.pazardan alınma oyuncak orglar gibi.
emre'nin üstesinden gelemediği tek şarkı.
Emre Aydın yorumu oldukça başarılı olan şarkıdır.Dinlemek için; http://www.ttnetmuzik.com.tr/ss/248128/2950455
bir feridun düzağaç klasiğidir. emre aydın' ın yorumu da en az ferdidun düzağaç' ın yorumu kadar hoştur. dinlenilesi şarkıdır.
emre aydın'ın maalesef kötü yorumladığı şarkı.
dipteyim sondayım deplasmandayım.
emre aydın'ın içine sıçtığı şarkı.
(bkz: feridun düzağaç)
bir adet feridun düzağaç şarkısı olup, emre aydın tarafından da yorumlanmıştır.
bağıra çağıra söylemek istediğim şarkı. herkes duysun istiyorum. ne depresyonu bu şarkıyı dinleyince mutluluktan uçuyorum lan. *
--spoiler--
Dipteyim
Sondayım
Depresyondayım
Yalvarırım gel de kurtar
--spoiler--

gelmez ki. gelmez.
emre aydın'ın söylediği zamanlar çok modaydı, facebook durumlarında görmekten bıkmıştı herkes.
depresyonda değilken insanı depresyona sokan, depresyondaysanız daha da bunaltan şarkı. ha güzel mi güzel orası ayrı. feridun düzağaçın en güzel şarkılarından da biridir.