bugün

Ülkemiz müslümanlarının, dine saygı, görüş özgürlüğü diye neredeyse ağlayıp, sonra da karşıt insanlardan en ufak bir eleştiriyi, fikri, görüş ayrılığını dahi kabul etmeyip eksiyi basmalarıdır.

Seni kafirlikle suçlarlar, cehenneme selam gönderirler falan, gayet rahat bir biçimde aklı selim olmamakla suçlarlar.

Evet bizim aklımız selim değil, kalbimiz mühürlenmiş, gözümüz imana kör, ama nedense cehenneme de biz gideriz. Bize bunu söylerler ve bunu eleştirirsek eğer, biz saygısız oluruz.

Eğer islamcıların eşcinsellere hakaret etmesini engellerseniz örneğin, dini görüşlere saygısızlık etmiş olursunuz.

Danimarkalı karikatürstin karikatürlerinden sonra gördük '' islam vahşi bir dindir diyenlerin kafasını kesin'', '' yandı iyi oldu Allah belasını verdi'...
Oysa anlaşıldı ki, resimlerden cidden hakaret içeren üçü, sonradan eklenmişti.

Size saygı duymam, önyargılarınıza saygı duyacağım manasına gelmez.

Ayrıca kabul edilmeli ki, ateistler gayet aklı selim, parlak zekalı insanlardır.
Kimse buraya Albert Einstein'in uydurma sözlerini yazmasın, gülesim yok.

insanlardan kendi inançlarını doğrulamalarını istediğimizde dahi saygısızlık etmiş oluyoruz. (#11049174)
sözüm ona müslümanları eleştireceğim deyip deyim yerindeyse müslümanların inançlarına bok atan ateistlerin eleştirileri evet, bizleri rahatsız etmektedir. ayrıca dine, düşünceye saygı diye bekleyen müslümanlar değil ateistlerdir. güzelmiş aga sen islam dininin peygamberine yalancı imiş yok efendim bilmem ne diye iftiralar atarsan müslümanında kendini apaçıks avunma hakkıv ardır ve genel olarak ta hiçbir ateist biz hiçbir inanca hakaret etmiyorum, biz saygılıyız diye ortalarda dolanır durur. nedense saygılı olanlarıylada pek karşılaşmadım şimdiye kadar.
gerçeklerin acı olmasıyla doğru orantılıdır. eğer bahsettiğiniz gibi tamamen "hak","kusursuz" bir din veya kitap olsaydı, böyle sayfalarca eleştiri yapamazdık zati.
emin olunmamakla birlikte, az biraz da bilgi sahibi olsa kendi açısından da doğru olarak gördüğü kulaktan duyma bilgiler doğrultusunda, işte din budur diye birtakım kendini ispatlamalar çabasında bulunan nice zavallı insanlardır. kusursuz kul olmaz ise kusursuz din de yoktur, lakin o zaman kusur kelimesi de ortada kalmazdı.