bugün

insanlar hakkında dindarlık esasına göre hüküm vermektir. "şu dindar, o zaman iyi. bu değil, o zaman kötü" şeklinde yani...

ne kadar yanlış bir tutum olduğu işte fetö olayıyla bir kere daha kanıtlanmış bir tutumdur.

hiç kimse "efendim fetöcüler dindar değildir" diye saçmalamasın. dindar olduklarını alayınız pekala biliyorsunuz.

(bkz: fetöcülerin dindar müslümanlar olduğu gerçeği)

sonuç?

(bkz: bizi allah diyerek kandırdılar)

(bkz: türbanlı bacıların devlete saldırması)

neymiş? demek ki dünyanın halleri, insanların halleri size hap gibi yutturulan basit kriterlerle değerlendirilemeyecek kadar karmaşıkmış. dindar bir kişi terörist olabilir de olmayabilir de... dindar bir kişi namussuz olabilir de olmayabilir de... dindar bir kişi vatansever olabilir de olmayabilir de...

aynısı dindar olmayan ve hatta dinsiz olan kişiler için de geçerlidir.
Dindar olmak ayri dindar gorunmek ayri seydir. Bunlarin yaptigi gorunmek, oyleymis gibi davranmak. Ikisini iyi ayirt etmek lazim.
bana karşı savaşan kimse dindar değildir mantığıyla düşünen insan esas dinsizdir.
kendini peygamber ya da allah zanneden tiplerin davranışıdır.
kimisinin, "bana karşı savaşıyorsa dindar değildir" demeye getirerek, doğru olduğunu iddia ettiği tutumdur.

ya al yalanını da git... fetöcülerin dindar olduklarını, belki senden bile dindar oldukları köpek gibi biliyorsun işte... niye yalan söylüyorsun?