bugün

hay maşallah, gözlerime inanamıyorum gerçekten hz. muhabbetin ordusu geliyor..

edit: muhammet
O gelen badelenmeye hazırlanan çişli veletler o kadar...
geldikleri gibi giderler.
Aynen saman altından gizli pis sular yürüten nesil ...
Dindar ateist bilmemne ne benim günahım sana yazılacak ne senin sevabın bana herkes kendi için yaşıyor bu hayatı . ateistlerin dindar insanların sayılarının artmasını falan önemsediğini sanmam da siz insanların özel hayatına din kisvesi altında fazlaca burnunuzu sokuyorsunuz orası kesin...
müsamere sandım bu ne amk.
Dindar nesil geleceğine the walking dead yaşamayı tercih ederim.
geriye dönük sıçrama için ideal bir nesil. ilk çağa kadar gideriz bu nesille.
Yavaş gel kardeş saçın başin dağılmasın.
geliyoruz... geldik.
yavaş gelsinler dindar olsunlar ama çomar olmasınlar.
Ailelerinin cemaat çıkarı olmasa o çocuklar orada olmazlardı da neyse.
Deizm yükleniyor...
Ateist ve deist oranı akp sayesinde hiç olmadığı kadar arttı

Bu yaptığınız şeylerle anca o videodaki üç-beş çocuk kalır öyle işte eğer herkesi müslüman kabul etmeme alışkanlığından bahsedersen %33 ateist-deist nüfus olduğunu görürsün

Bunun daha agnostik olanı müslüman olup dinini şaman,voodoo,vika, hristiyan,budist yapanları saymıyorum

Bir de müslüman olmasına rağmen ne oruç tutan ne namaz kılan bir kitle var apateist denilen

Yani kendi elinizle sözde davasını güttüğünüz dinin ayağına sıktınız Tebrikler.
(bkz: gelemedi)
semt parklarında bankların üzerindeki kızlı erkekli çocuklara veya okullar dağılınca ellerinde sigaralar ile kızlara salça ola ola gezen bıyıkları henüz yeni yeni bademleşmeye ve terlemeye başlamış imam hatipli gençleri gördükçe o gümbürtü daha yüksekten hissedilmektedir. ana avrat küfürler, üst baş dağılmış ellerinde sigaralar, kızların oralarını buralarını elleye elleye/kızlarda oğlanlarla sıkı fıkı ola ola geliyorlar gümbür gümbür. birkaç tanesinin ailesini biliyorum. siyasal islamcı dindarlardan. ağızları açılınca din kitap peygamber düşmez ama icraatlere bakınca her yol var. suratlarına da söylediğim için buraya yazmakta sıkıntı görmüyorum. bunlar ne ki çocukları ne olsun. dini eğitimlerini vereceksin ama önce insan olabilmeleri için eğiteceksin. ufak yaşlarından beri baskı altına alınca ortaya böyle bir nesil çıkıyor işte. en tehlikeli bunlar çünkü hem yalandan bir baskı uygulanıyor hem yalandan serbestlik ( erkek çocuklara kadınların kendilerine hizmetkar olduğu öğretiliyor sonrasında da işte her akşam haberlerde izliyorsun şiddeti cinayetleri ) sağlanıyor.
Dindar nesil filan değil, dayatmacı kültür ile popüler kültür arasına sıkışmış, ne oraya ait ne de buraya ait olan, kafaları karışık, huzursuz, asabi, agresif ve hoşgörüsüz bir nesildir.

Mutsuzlar, mutsuz edilmektedirler. Hem çağa ayak uydurmak, nimetlerinden faydalanmak yanısıra da genç olmanın, deli dolu olmanın, hormonlarıyla nasıl başedeceklerinin yollarını arayan mutsuz bir nesildir.

Ağızlarında küfürler, beddualar, kavgaların en kallavisini yapan, nefret saçan, kinini saklamaya gerek duymayan, parklarda, bahçelerde kızın orasını burasını sıkıştırmayı kendine hak gören lakin bacısı sòzkonusu olunca aslan kesilen, beyni hallaç pamuğuna dönmüş garip bir tayfadır.

Gümbür gümbür bitmelerini ve maneviyatlarına gene bağlı kalmaya devam ederek, uygar ve eğitimli insanlar olmalarını diliyoruz.
Yazık! yitik bir nesil!
Bana göre genel olarak yeni nesil gümbür gümbür geliyor sadece dindar ateist bilim adamı vs... Diye sınıflandırmamak lazım.
dindar nesil diye diye

milleti dinden çıkardılar

ahanda

z kuşağı dinle ilgilenmiyoruz diyormuş

iste akabe

işte icraat

herkez konuşur akabe yabar

milleti dinsiz yapacaklar.