bugün

fazla ilgi çekmeyen sade gizli bir güzellik.
kes,inlikle çok doğru.hele ki şöyle aşırı makyaj yapmamış hafif böyle bi kalem doğal tonlarda ruj.tamamdır olay.cidden nurlu yüzleri kim ne derse desin.araya kaynayan orospular için lafım yok onlar apayrı.

edit:allahsız kitapsız bay-anlar çalışıyo maşallah.
--spoiler--
yüzlerinde nur olmasından kaynaklanır
--spoiler--

başımıza taş yağacak.. 100 liraya eşarp 500 liraya pardesü, 300 liraya da türbanlı çizmeleri alıp fakirleri, ihtiyaç sahiplerini düşünmeyi aklından dahi geçirmeyen zihniyetin yüzünde ne gibi bir nur olabilir ki ??

ne güzel söylemiş şair: sorsan herkes müslüman ne din var ne de iman!!
Galiba ben uzayda yaşıyorum dedirtecek yanlış önermedir.
güzellik göreceli bir kavramdır. güzellikte kıstas güzel huydur. dindarlık terimi ise şekil şemale indirgenmiştir ve içi boşaltılmıştır şu zamanlarda.
üst kattaki hacı teyzeye oral yaptırmış yazar tespiti. nasıl lan, dişsiz oral iyi oluyor mu?

(bkz: yapacağın tepiti sikeyim)
yıl 2002 myo okuyorum o zamanlar. sınıfımızda bir kapalı bayan var 3 kilogram makyaj sürmüş kaşlarını inceltmiş kirpiklerini dikleştirmiş . bir manto giymiş şekilde takılıyor ama modayıda takip ediyor. sınıfta bazen mantosunu çıkarıyor bir beyaz bady giymiş heryeri dar..

birgün ona sordum kapalı bayanlar neden güzeldirler diye verdiği cevap aynen şöyle nur akıyorda ondan dedi bende sakın fontodenten olmasınmı diyince salakkkk diyebagırdı.

ulan annemiz ninemiz kapalı ayrıca anadolu halkı binlerce yıldır geleneği göreneginden başlarını kapatırlar.

bu nur sadece onlaramı geliyor..
meslek erbabının satış şeklidir.

sarışın var esmer var demezler müşteri profiline uygun davranırlar.
Doğal olarak namaz kıldıkları,makyaj yapmadıkları ve çok temiz oldukları için kendiliğinden oluşan bir güzelliktir onların ki ..
sapıklık yalnızca oktay ekşi'nin meziyeti değilmiş denilesi durum

(bkz: http://nefius.com/news/story/1562316)
güncel Önemli Başlıklar