bugün

hristiyan dindarlar için doğrudur, islam ise farklıdır bambaşkadır...
yapmak isteyip de yapamadıklarını başkaları yaptığından meydana gelen kıskançlık krizindendir akıllarının orada olması.
gerçek islam çok farklıdır ama nedense hiç göremedik arkadaş ne türkiye ne iran ne afganistan ne arabistan.
dinsizlerin aklı fikri neden din ve dindarda? diye sormak gibi bir şey bu,
dincilerin hepsi böyle olmadığı gibi zındıkların hepsi de gerizekalı gibi inanmadıkları din'i kendilerine dert edinmezler,
şu sözlük camiasında ne öğrendin deseler; yobazlığın dindarlara has olduğunu zannederdim yanıldığımı anladım hamdolsun derim, zira yobazın en kralı zındıkların arasında ve ekseriyetle atatürkçü* olanlarından çıkıyor,
yobazlık kişinin dini ile, dili ile, ırkı ile, sosyal ortamı ile genellenemez, direk o kişi ile alakalıdır gerçi.
sabahtan akşama kadar sol framede karı kız muhabbeti Yapanların dinciler olduğu anlamı çıkan soru.

kimlerin aklının fikrinin cinsellikte olduğunu herkes biliyor. kimseyi kandırmaya çalışmanın alemi yok.
kedi ciğer ilişkisidir.
yaşanılan yoksunluğun etkisidir. hayatında bir kez bile bir kadının veya erkeğin elini dahi tutmadan evlenen tiplerden beklenmesi oldukça normaldir.
(bkz: işte bunlar hep yokluk)
aslında aklı fikri cinsellikte olan dinciler değil dinci denilen beyni din dışı sapkınlıklarla yıkanmış kişilerin yanlarına çekmeye çalıştıkları genç ergenlerdir. bu kişiler dışarıda sürekli izlendikleri ve kısıtlandıkları için sanalda sürekli bu açıklarını kapatmaya çalışırlar.
millet sanırım dini bacak arasında arıyor. Ben maneviyat zannediyordum ama bacak arasına girmiş din onlara göre. bacaklarını kapatırsan cennete, açarsan cehenneme gideceksin ama aynı şekilde kendilerine bacak açmayanlar cehenneme, açanlarda cennete gidecektir. bu şekilde de psikopat kimselerdir.
zina ile karıştırılan başlık. zina çok çeşitlidir ve farklı organlarla yapılabilendir.

ör:göz zinası.
retorik bir soru.
Genellikle dincilerin kocalari zevk vermedigi icin yeni ufuklara yelken acarlar.
fakir adam nasıl parayı düşünürse hep, abazan dinci de o yüzden cinsellik düşünür.
bunu sadece dinciler yapmıyor daha doğrusu çoğu dinci bunu yapmıyor önemli olan yoksunluk. mesela ben 18 yıldır abazanım bir göt göreyim veya dekolte hemen bakarım.
napayım; durumum kötü, cinsellik sıfır.
küçüklükten beri en ufak cinsel bir soruda bile o yasak, bu günah, bu ayıp diye yetiştirilmelerinden ve etrafındaki kadınların hepsinin kapalı olmasından dolayıdır. yasak ve konuşulmayan olan hep daha bir çekici olduğu için de cinselliği içten içe hep merak ederler ve yaşamak isterler. olan olay da budur. dikkat ederseniz badeci, üfürükçü hocalar da hep bu tür insanlardan çıkarlar.
Dinini önemseyen kişilerin başında şeytanın daha fazla durmasından dolayıdır.
sanıyorum ki bu durum kendilerini bastırdıkları için. süper ego diye açıklayabiliriz freud'a göre.
bu insanlar dışarıdan gördüklerini ayıplayıp -kısa, açık giyinen kız ya da sevgilisiyle el ele dolaşan kız gibi.- kendilerini ahlak bekçisi sanırlar.
tabi tecavüz serbest.
küçük çocuklarla evlenmek serbest.
2,3,5 kadınla evlenip(!) bir sürü çoluğu çocuğu olduğu halde hala yenilerini isteyen zihniyet bu.
neden çünkü birçoğu sapkınlık haline getirmiş cinselliği. onlara göre bu yaptıkları ayıp,günah değil de bir kızla bir erkeğin öpüşmesini ayıp.
Susayan birinin aklının fikrinin suda olması gibidir. Içlerinde yaşayan biri olarak söylüyorum durumlari çok acıklı hakketten, ah bi buz gibi su! veren olsa onlara nasılda kana kana içerlerdi. Yoklugun gözü kör olsun.