bugün

Hergün bir eylem içindeler bakalım.

Devlet gerekeni yapmazsa vatandaşın da bir sabrı var.!
Kes lan fetöcü.
o imamı bıçakyanda dinci amk adam 2 dakikada yine mağdur oldu.
dansöz karı gibi kıvırma şimdi. lafı da dolandırma.
delikanlıysan adam gibi söyle.
vatandaş olarak sabrın taşarsa ne yaparsın onu de bakalım?
Sen ;

cumhuriyeti yıkmaya çalışan o yavşaklardan mısın?

Kadınları zorla eve kapatmak isteyenlerden misin ?

6 yaşındaki çocuğa tecavüz eden tarikata mı mensupsun?

Tebliğci misin?

Menzil misin?

Hırsız mısın? Bağnaz mısın?

Niye üstüne alındın gebeş kaplumbağa ?
dincileri kudurtmanın en güzel yolu yaşamaktır. çünkü bunlar yaşamak nedir bilmezler. beyinleri örümcek ağı ile kaplıdır.
özgürce yaşamak...

kendini eğitmek, istediğini okumak, sorgulamak, insana onuruna yakışır şekilde davranmak, doğaya hayvanlara, farklı inanç ve görüşte olan herkese eşit davranmak, plajına gitmek, tiyatroya, sinemaya gitmek, buz gibi biranı tuzlu fıstık eşliğinde götürmek, manita ile el ele tutuşmak, koklaşmak, öpüşmek...

kaşınmıyorlar, sponsorlarının emirleri doğrultusunda tahrik ediyorlar, akıllarınca. sonrada mağdur olacaklar... yıllardır yaptıkları bu. sakin kalın ve yukarıdakileri yapın başka birşeye gerek yok.

kudurun...
Uyuz olmuşlardır. Uyuz da pislikten bulaşır.
la ilahe illallah yazısına bile tahammül edemeyip yumruk atan dinci miymiş?
Sana burda ergen gibi gel buluşalım göstereyim falan demeyeceğim.

işine bak.

Eğer bu devlete de savaş açarsanız zaten görürsünüz Atatürkçü gençler ne yapıyor…
herkese heryere karışıyorlar çıldırıyorum amk.

biz dini bütün olan insana,namaz kılana,dua okuyana karışıyor muyuz hayır isteyen istediğini yapsın.

e peki siz mk lavukları;

-sağda solda içki içene laf atar taciz edersiniz

-içki içen insanları haddiniz olmayarak uyarır,akıl verirsiniz

-karısını dövene sesiniz çıkmaz lise öğrencileri sarılır,öpüşür ortalığı ayağa kaldırırsınız

-sözde din sizde en büyük bokluklarda sizde

-inanmayana saygı duymadan manipüle etmeye çalışan siz

nasıl yaşamak istiyorsanız yaşayın herkese yarak yarak konuşmayın,karışmayın.işiniz gücünüz şov.köşe başı cami olan ülkede sokaklarda namaz kılarsınız,herkese akıl fikir verme derdindesiniz.
--spoiler--
sana burda ergen gibi gel buluşalım göstereyim falan demeyeceğim.

işine bak.

eğer bu devlete de savaş açarsanız zaten görürsünüz atatürkçü gençler ne yapıyor…
--spoiler--

meseleyi şahsileştirme ayağını geç şimdi.
sen ne yapacağını söyle adam gibi.
dansöz gibi kıvırma.
sabrın taşarsa vatandaş olarak ne yaparsın onu söyle. açık açık söyle.
adamsan söyle, değilsen cevap verme bir daha.

ve biz de ''devlet gerekeni yapmazsa vatandaşın da bir sabrı var.!'' sözüne istinaden bu cahilce tehdidin bir bok olmadığını, sadece rüzgar yapmaktan ibaret olduğunu anlayalım.
aksi halde senin bu yazmış olduğun cümleni nereye varacağını ve ne anlam taşıdığını ben iyi biliyorum!
Dinini yaşayan insan zaten bunlar gibi şov peşinde olmazlar. Bunlar dini kullanarak yaşayan insanlar, en tehlikelisinden daha tehlikeliler.
Onlar hep kaşınıyor da kimsede kaşıyacak yürek yok.
Herkes kendi çıkarının peşinde. Belki de doğrusu budur.
--spoiler--

cumhuriyeti yıkmaya çalışan o yavşaklardan mısın?

Kadınları zorla eve kapatmak isteyenlerden misin ?

6 yaşındaki çocuğa tecavüz eden tarikata mı mensupsun?

Hırsız mısın? Bağnaz mısın?

--spoiler--

füze fırlatsan daha az hasar verirsin kardeşim.
çapsızın hoşuna gitmesine ve aptalca laf kalabalığını kutsamasına şaşırmadım tabiki.
Bizde hamas teröristtir diye diye gözlerine sokalim şiddetle sonuca varılmaz kudurtmak daha mantıklı.
--spoiler--

çapsızın hoşuna gitmesine ve aptalca laf kalabalığını kutsamasına şaşırmadım tabiki.

--spoiler--

bu bana ise ; oğlum şu lafları sıradan veya sıradanın bir tık altı ( vasat ) birisi yese insan içine çıkamazda sizde maşallah nasıl bir genişlik varsa hala bıt bıt bıt laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz. bu çok ilginç geliyor bana yıllardır. adam sana açıktan soruyor bunlardan birisi misin ki üstüne alındın diye cevap bile veremiyorsun.

adamın nickine ilham olan arog da cem yılmaz rüzgar yapıyordu ya "bu köyden olsam ne olacak ağbiiii" diye verdiğin cevaplar aynı ona benziyor. "ne yapacaksınız heee ne yapacağksınızzzzz".. sen bir yazsana şuraya cumhuriyeti yıkmak istiyorum diye delikanlı gibi hadi.
ibneliğin alemi yoksa neden hala devam ediyorsun kardeşim. siz nasıl müslümansınız ben anlamıyorum ağzınızdan hem allah kelimesi eksik olmuyor hem ibne kaşar babası mısın gibi bel altı şeyler de eksik olmuyor. biz aynı dine mensubuz eminsiniz dimi ? bizim islamiyette insanlara böyle bel altı vurulmaz pek ondan soruyorum. sen onun babası mısın derken kıymetli annesine gönderme yapıyorsun bu adam olana yakışır mı ? adam gibi yazamayacaksan en azından taklit etmekte fayda var.
Benim cümlemin altından darbe falan çıkarmaya çalıştı yemedim.

Sonra da cimer’e falan atacaktı muhtemelen.

Benim yapacağım bir tane beyzbol sopam var iki tane vururum ( eğer bana denk gelirse o tebliğci falan )

Çok merak etmiş onu da açıklayayım dedim.
çevir kazı yanmasın tabiki.
ama bu mızrak o çuvala sığmaz vatandaş.
inan düşündüğün kadar meraklı bir model değilim.
iddian önemliydi, savunmanla işim yok, zahmet etmişşin.
reşit misin değil misin, robin hood rolünde misin, yoksa maşa mısın bunu da bilmem.

sopa...
mühim şey sopa... kendi içinde çoklara ayrılır.
ama aklında iyi tutmalısın şunu:
adaleti sağlamak için değil de, gücü eline geçirenin düşman bellediklerini ''sopa'' ile hizaya sokmak için kullanılan ortamda adalet gerçekleşmez ama ''sopa'' her an el değiştirebilir...
Kaşınmaktan ziyade ülkenin yüzde 90'nı onları destekliyor gibi pervasızca hareket ediyorlar. Hâlbuki toplasak yüzde 5 anca arkalarındadır.
dolaylı yoldan müslümanları dövecek veya haklarını kısıtlayacak yada silahla vuracak kişi kişiler beyanıdır. ne yapacaksınız elinize tabanca alıp sıka sıka vatandaş mı öldüreceksiniz ? o kadar cabbardınız madem 15 temmuzda ülke elden giderken neden viski içtiniz deliğiğnizden çıkamadınız. şeytan diyor git cimere yaz halkı kin ve nefrete sürüklemekten diye şikayet et evinden alsınlar bakalım buradaki yandaşları onu kurtaracakmı.
Ben dinci derken kimden bahsettiğimi yukarda bahsettim.

Cumhuriyet düşmanı dedim, tecavüzcü dedim, bağnaz dedim.

Kendi halindeki müslümanlardan ses yok.

Üstüne alınanların yarası var.

Vatandaşa mı sıkacaksınız diyorsun. Çok ayıp derdim ama yakışıyor ne yazık ki…

Senle sulh olmuştuk ama sen aynı sensin bir şey değişmiyor.
Siz hiçbir bk yiyemezsiniz. Çünkü sizler hayatı dünyayı Çok seviyorsunuz. Bizler ise ölümü.

Hadi eyvallah.

Doğru bir girdi. Şu aralar acayip kaşınıyorum kaşiyacak pm.
bu sakalına soktuklarıma asla iyi davranmayın. tarikatlardaki çocuk tecavüzlerinden falan bahsedin, sert çıkın geri vites yapıyorlar hemen.
bunlar medeniyetten anlamaz. kaşınıyorlarsa kaşımaktan asla çekinmeyin.

adam pub'a geliyor zart zurt konuşuyor. kibarca söylüyorsun çıkmıyor, anlamıyor. aynı şeyi cuma namazı çıkışında siz yapın sizi boğarlar. allah yok bakın bu dinler uydurma deyin ondan sonra görürsünüz.