bugün

Laikligi getirip, dinin halki yonetmek icin kullanilmasini engelledigi icindir. Iyi de yapmistir.
kaynağı (bkz: kuyruk acısı) dır. atatürk ün bizi arap asümilasyonundan kurtarması büyük bir kuyruk acısı bırakmıştır. Lakin arapların ne yaptığının farkında bile olmayan dindar kesin yine atatürk ün ne yapmaya çalıştığından haberi olmadığı için habersiz habersiz şeyler yapması sonucudur. amann bu dindar kesim türkiye yi yıllardır yaktı yıktı haberleri olmadan. her şey beklenir bunlardan. (bkz: köy enstitüleri)
(bkz: köy enstitülerinin kapatılması)
dinci kesim uzun zamandır değişmeyen kurallar doğrultusunda yaşadığı için. ama atatürk fikirleri ve yaptıkları doğrultusunda herkesin farklı bir şeyler kazanabileceği bir insandır. ama dincilerde bu potansiyel olmadığından, mevzuyu anlamazlar ve anlamadıkları şeyden de basitçe nefret ederler. sonuç olarak adam hayatta değil, linç edemezler ya, o yüzden sadece nefret edebiliyorlar.
Gün gelicek Osmanlı torunları cumhuriyeti devirince anlarsınız neden sevmediğimizi atatürkü inşallah cehennemde ateşi bol olacak. bizi islamdan koparttığı için özümüzden koparttığı için ateşi bol olsun !
Elhamdülillah Müslümanım yok öyle bir şey. Atam her zaman kalbimdedir.
görsel
kemalist kesimin dinci kesime bitmek bilmeyen nefretinden kaynaklanmaktadır.
belirli bir sebebi yok. bi sebebe de ihtiyaçları yok. dinciler kendilerinden olmayan herkesten nefret ederler. olayları bu.
ne ekersen onu biçersin yigen .

taş atarsan kafana kaya yersin yani . kapiş ?

sen atatürkü adını sömürürsen atatürkün adından nemalanmaya kalkarsan kucaktan kucağa gezdirirler seni .
zamanında nasıl koymuşsa demekki hala çıkartamıyor ibneler.
zamanında güzel koymuş tu o yüzden hak geçmesin diye biz daha güzelini koyuyoruz şu anda . hadi ibneler çıkarsında görelim ? yok mu delikanlı bir ibne ?

koyarsan koyarlar .

öpersen öperler .
attoşun laikliği sürünüyor laiğim diye geçinenlerde pencerelerinden bunu izliyor .

laiklik adı altında atatürkün adını sömürenlere kapak olsun .

sizin attoşculuğunuz ne ki vatan severliğiniz de o olsun salak herifler .
kolayca kanıtlanabilendir.

pek çoğunluğu kör kütük nefret edenlerdir.

adam gibi bir sebepleri dahi yok yani.

(#38139098) ben burada atatürk hakkında tarihi bir bilgi veriyorum.

(#38139120) tiamat adlı dar görüşlü arkadaş da rahatsız olmuş gerek hemen bir şeyler yazıyor.

ulan ne övdüm ne yücelttim. hemen adamı küçük düşürmek için bir şeyler yazıyorsun. tam böylesine çomar denir aslında. yanlış anlama millete çomar demiyorum. sana çomar diyorum. dar görüşlü sevgili arkadaşım. *

edit: ahahahahhaha adamda ki kafaya bak ya. ulan sinirim bozuldu ahahahha.

edit2: ahahahhahahahahahah ulan sen ne tür bi çomarsın ya ahahahhahahahahaga.
yazana yazacaksın gardaşşşşşşşş .

ektiğini biçirteceksin gardaşşşşşşş .
onlar kendileriyle aynı kafada olmayan herkesden nefret ederler

al sana fetöyle giriştikleri cingen kavgası.

böyledir bu işler.
dinci kesim dediğiniz insanların doşşaklarını yiyin doşşaklarını .

aciz aciz tırsak tırsak uzaktan çamur atmakla kalmayın yani .

hamam oğlanları sizi .
yedi sülalesini sallandırmışın ağaçta, nasıl bitsin?
hayallerle yaşıyor bazıları .

aciz aciz klavye başında ne yapsın ki .

güç kalmadı kudret elden gitti .

koltuk elden gitti iktidar olmak yok artık .

elde var klavye .

devir değişti çok şükür . bu işler sırayla idi ama bunuda unuttunuz siz değil mi ?
aptal kesimdir.

ulan şu an sen ne yapıyorsun akıllı. sen klavye başında değil misin?

allahım bu neyin kafası ya?

edit: abi sen ne tür bi aptalsın ya anlam veremiyorum artık.

ulan ben diyorum sen de klavye başındasın aynı şey diyorum. bana dediğin şey iktidar olmak falan filan. ulan sen iktidar değilsin ak parti iktidar. şu kafadan çık bir kere. ne diye biz, siz şeklinde konuşuyorsun arkadaş? senli benli konuş benimle. ben burada tek bir kişiyim sen orada tek bir kişisin.

ulan adam gibi tartışmayı öğren bir kere. her entry sonunda 16 yıldır eziyoruz. iktidar biziz. kendinizi yok ediyorsunuz. kadavra gibi oldunuz yazmayı bırak.

bana sen şöylesin sen böylesin de.

çünkü ben sana sen şöylesin sen böylesin diyorum.
bana dar görüşlü diyene bakarmısınız .

klavye başında derken siyasette yoksunuz diyorum .

eee sizede mecburen klavye başı kalmıyormu ?

varmı yazmaktan başka bir icraatınız ?

yol köprü havaalanı filan haa doğru yaa bunun için kafa olması ve iktidar olmak gerekiyor değil mi ? pardon yaa .

o kafada sizde olmadığı için bu halde sürünmüyormusunuz siz bakim ?

çok şükür hala o kafaya hizmet ediyorsunuz yani dümdüz uçuruma doğru gitmek oluyor bu . ne güzel değil mi ?

bundan iyisi şamdaki kayısı . bizim bir şey yapmamıza gerek bile yok . siz nasıl olsa kendinizi yok etmeye çabalıyorsunuz .

aferim aynen böyle devam edin . yormayın bizi .
bana dar görüşlü diyene bakarmısınız .

klavye başında derken siyasette yoksunuz diyorum .

eee sizede mecburen klavye başı kalmıyormu ?

varmı yazmaktan başka bir icraatınız ?

yol köprü havaalanı filan haa doğru yaa bunun için kafa olması ve iktidar olmak gerekiyor değil mi ? pardon yaa .

o kafada sizde olmadığı için bu halde sürünmüyormusunuz siz bakim ?

çok şükür hala o kafaya hizmet ediyorsunuz yani dümdüz uçuruma doğru gitmek oluyor bu . ne güzel değil mi ?

bundan iyisi şamdaki kayısı . bizim bir şey yapmamıza gerek bile yok . siz nasıl olsa kendinizi yok etmeye çabalıyorsunuz .

aferim aynen böyle devam edin . yormayın bizi .
görsel
tiamat denen velede ne kadar koymuş. ağla lan daha fazla ağla.
sorgusuz nefrettir, nedeni bilinmez, tartışmadaki cevaplar da gelenekseldir..
Şeriat olsaydı bu kadar rahat bir şey hakkındaki fikirlerini söyleyemezlerdi.

Acıyorum bu hallerinize.

Mavi gözlü bir bozkurtun asaleti var damarlarımda.