bugün

Sözlüğün ahlaksız ergenlerinin yüzündendir.
görsel
Bu adam hepinize mi çaktı gitti anlamadım? Biri çıkar amca der, birisi ordan dede diye bağırır. Birisi babacım nerdesin kurtar bizi der, annecim sütüm bitti emzir beni der. Baydınız amk yeter Uzatmayın.

Edit: birisi de halaaa diye geliyor bak. *
aldığımız duyumlara göre ; suriyeye furuşmaya gitmiş 68 model piştovunan.

görsel
sözlüğün ıq'sunu olumlu yönde etkilemiş gelişmedir.

ahaahahajakzhajqhwkwsksj.
Üzücü olaydır. Sözlüğün ıq seviyesinde görüldüğü üzere değişiklik yok at kafalar hala buradalar. Evet.
acmayin dedeler ikazini dinlemeyen yazarin hazin sonu..
üzmüştür.

dert dinleyen iyi bir abimizdi.
küçük dinazorusu ( doktor olacak oğlumu kast ediyorum dediydi fesatlaşmayın lan ) masaya vuramadan olması ile yürekleri burkmuş olan mevzudur. buradayken yüzüne karşı eleştirenler ki bende dahil yokluğunda da devam ediyor aynı şeye ancak buradayken pek yakınlarında görülmemiş olan bazı yazarlar nedense kendisini savunmaya geçmişler. hayat hakikatten çok ilginç..

dönecektir ayrıca yakında daha buraya gelip hoşlanmadığı kadınlara o.... deyip dağa kaldırma eylemlerine devam edecek bizlere inançlı bir insana yakışmayacak şekilde münafıklar dinsizler kafirler diyecek. bu misyonları üstlenmesi lazım dönüp. ben 3 gün diyorum eksiği olur fazlası olmaz döner geri kendinizi heder etmeyin yani savunucular..