bugün

çok takmamak gerekiyor.
mizahını yapıp güleceksin.

düşünsene krem peynirin bile varlığı kesinken ?
(bkz: dinedön)
Dine inanan insanların kafasının inanmayanlara göre daha rahat olduğu kanısındayım. Din yalandır deyip ispatlama çabalarını da anlamsız buluyorum. Çekil bir kenara, inanma. Sonuçta inandırdığın kişi kadar sevap kazanacaksın gibi bir zorunluluğun yok, inandırdığın kişilerle birlikte inanmadığın cennete gitmek gibi bir derdin de yok. inanmamak özgürlükse inanmak da özgürlüktür, isteyen istediğine tapsın kardeşim bu neyin çabası.
Son olarak din vicdandır kardeşim, yalan falan değildir.
aramıza hoşgeldin.
yapın arkadaşın üye kaydını.
(bkz: religion is bullshit)
ben erkek olsaydım, ömrümce inanmak isterdim bu ''yalan''a... (!)
din denen şey, er kişiler için çok şahane bir şey. çünkü dinlerin hedef kitlesi erkeklerdir.
her bir şey onların paşa gönüllerine göre yazılıp çizilmiştir maşallah! (!)
hele hele, müslümanlık daha bir kıyak dindir er kişiler için... (!) ''ahzap suresi'' falan, mis yani.
"göğü büyük bir kudretle bina ettik ve biz onu genısletmekteyız "

zarıyat

" insanların kendi elleriyle işlemiş oldukları hatalar yüzünden denizlerde ve kara da bozulmalar ortaya çıkmıştır. dönmeleri için allah işlemiş oldukları günahların bir kısmını onlara dünya da taktıracaktır "

rum

" rüzgârları da aşılayıcı olarak gönderdık"

hicr 22

Haydi yalanla! Dini yalanlamak için bilimi de inkar edebilecek varmı?
her şey martin lutherin incili almancaya çevirmesi ile başladı.
*bütün günah olan şeyler hoşa gidiyorsa din yalan olamaz.
*gerçekleşmesi istatistik bilimine göre milyon hatta milyarda bir olabilecek şeylerin durmadan ve defaatle yaşanması inkar edilemez bir durum ve tesadüfle açıklanamayacak kadar zor bir kanıttır.
*tanrı düşüncesini reddedip şehvet ve günah denizine daldıkça nefes almak için tövbe etmeye yer aramak kimilerine göre öğretilmiş bir durum olarak açıklansa da insan denen aciz canlının ihtiyaç duyduğu müthiş bir duygudur.
(düşen uçakta ateist bulamazsın gibi)
*an itibariyle Dünyanın en zengin yüzde 1'lik kesiminin serveti yüzde 99'un toplamına eşitken faizi yasaklayan din yalan olamaz.

vs vs..

ortadoğudan bahsetmedim bile .. onu hiç yazmak istemiyorum.
din yalandir/arada sulandir.
müslümanların aklına gelmesinden bile korktuğu gerçektir. akıllarına geldiğinde 3 kez gusül alıp 5 fatiha 4 suphaneke 3 külhu okumaları elzemdir.
Din
inkar edilemez bir gerçektir.
Din inkar edilemez.
tipik ateist putperest kişi beyanıdır.
peki, tamam.