bugün

din değiştiren kişi sorusu. güldürdü ya sanki tuttuğu takımı değiştiriyor, agnostik ol bro din değil ama olsun kafan rahat olur hahaha.
(bkz: islam)
pastafaryan ol. yada öyle bişey. uçan spagetti canavarı tarafından kutsanırsın. cennete gidersen de bira volkanları var. en kötü cehennemde hastalıklı fahişeler var. am olsunda hastalıklı olsun diyorsan tam sana göre.
Yunan mitolojisi iyidir knk.
Tanrının varlığını bil.. Ama dinlere inanma.
(bkz: Operatör değiştirir gibi din değiştirmek)
Agnostik ol hepsinin tadına bak.
(bkz: kolay bir din olarak akp dini) en iyisi bu. ceza felan yok.
Hem direkt olarak intihar et hacı.
Pagan ol da bari kafir olduguna degsin.
peygamber bile hata yaptı ama biz yapmadık diyenlerin dininden olmadığı sürece sıkıntı yaşamazsın diğer tarafta. onların dinini hala çözebilmiş değilim.
eskisinin nesi kötüydü.
"klimaya tapmak" şeklinde cevap verebileceğim öneridir. biz iş arkadaşları olarak bu yaz günlerinde her sabah açıyoruz klimamızı, karşısına geçip kollarımızı kaldırıyoruz hatta ara ara önünde eğildiğimiz de oluyor.

klimamızı seviyoruz. kimseye de dokundurmayız. serinlemek isteyen kendi klimasını alsın ona tapsın, bizimkinin btu'su bize ancak yeter.
o işlere tuğçe kazaz bakıyor, o da şimdi tayyibizm dinine geçti diye cevap verilebilir.
senin kafa buysa, islam haric hepsini tavsiye ediyorum. zira musluman olsan da zeka ozurlu oldugun icin biseyden sorumlu tutulmayacaksin. bari macera yaşa...
yeni bi din buldum. üç beş güne ayrıntılar hazır. aciklayinca bana taparsin lan.

hristiyanlıkta kızlar teklif ediyor derler ama inanma, her yerde öyle değil. benim olayda, etik kural olarak var kızların teklif etme olayı. ha, şimdilik.kız yok ama, o da olur inşallah.
baharatlı cipse tap hem acıda var.
ilk once inan, cunku eger inanmazsan hayatinda hic bir seyin anlamin kalmaz. bazen birine sonsuz guvenip sirtini dayamak istersjn, bujun icin inan. sonra zaten en dogru dini bulursun.
kardeşim bence bi sahibinden'e bak derim. orda aradığın gibi bişey bulamazsan dinsepeti.com tam sana göre.
volvo v40 candır. tüp taktırma, ziyan olmasın alet.
Agzinla gotun yer degistirmesin dikkat et.
mümkünse dinsiz ol sevgili totoş diye cevplandırılacak soru cevabı.
dinsiz ol, çünkü dünyada ne kadar fenalık varsa din kisvesi altında sunuldu bin bilmem kaç yıldır..
dini boşver, insan ol.
Deist ol. Hepsi candır de. Tanrı var ama dinler suistimallere açık o yüzden gerçek olamazlar de. Mükemmel tanrı din göndermiş olsaydı bu hallere düşürmezdi kendini de. Sonra kendi inancını tamamen kendin şekillendir. iyi bir insan olmayı dinlerin emir cümlelerinden değil kendi vicdanından öğren, din adına adam kesmeler, kadın gömmelerle uğraşmazsın hem.
Rastafaryan ol hayatı yaşa. Saç uzat dini inancım de.
yahudi ol. *
ashtar'a da inanabilirsin.
hatta uçan spagetti canavarına.
sonuncu çok iyi bir tercih.*