bugün

terörün siyasi kanadı tescillenmiştir.
Uzerinde peace yazan tisort ile poz verip insanlara "ironi nedir?" sorusunun canli ornegi olmaktadir.
Sabahtan beri goz zevkimi bozan sahsiyettir.
Ayrica bu nasil siyasetci dedirtendir bizim köyün essegide muhtar olmalidir o vakit.
halkın %15-20 kesimi seçimlere katılmazken bunu gören %5-10'luk kesim daha tercihlerini sandığa gitmeme kararı alacaktır.
Yüzüklerin efendisi'nde makyajsız oynar..
ben birseksensekiz ela gözlü bir erkeğim ve bundan daha fazla seksiliğim ve çekiciliğim var.

(bkz: beni skin daha iyi)
siyasette siyasi görüş yerine güzellik arayanların Tuğçe kazaz ile idare etmesini hatırlatmak istediğim görüşleri ile gündeme gelmesi gereken milletvekili adayı.

şu seçimde aday olmasını şahsım adına istemezdim, zira çok farklı yönlere çekilebilir adaylığı.
umarım ülke için hayırlısı olur.
seçilmiş ne yazık ki.
milletvekili seçilmiş sürtük.

ulan öcalan köpeğinin akrabasını da soktunuz ya meclise allah belanızı versin.
artık meclistedir. chp'lilerin eseri helal olsun...
chplilerin meclise soktuğu devlet bahçeliyle yan yana oturacak öcalının yiğeni.
(bkz: sizin kafanızı sikim)
ne okumuş adam meclise giremiyor girenlere bak ya...!!!
Bu millet yakında zaten bunun amcası olacak ..........yıda meclise sokar,ne diyelim helal size,el birliğiyle bölücülere peşkeş çektiniz o Yüce meclisi..
şehit kardeşlerim mezarında uyuyamıyor sizin yüzünüzden helal...
Teröristin teki.Sayın Öcalan diyen milletvekilide şerefsizdir ismi ne güne duruyor kopeğin.
bu videoda tayyip bey öcalana sayın şehitlere kelle diyor.
https://www.youtube.com/watch?v=y1KVC9FJHkE
Bu saatten sonra urfa düşünsün.urfa tercihini yaptı.kandan beslenenlere oy verdi.
Öcalan piçinin yeğeniymiş kendisi.sevgi pıtırcığı demirtaşa verdiğiniz emanet oylar sayesinde meclise girmiştir.bu başarı sizin.aferin orospu çocukları!
Kadın olduğuna inanmıyorum. imralı 'yı bir kontrol etsinler. Zira apo picinin bıyıkları kesip saçları siyaha boyatmış halidir kendisi.
dünyalar güzeli milletvekilimiz.
(bkz: 1 milyon dolar için dilek öcalan la sevişmek)
büyük harflerle "türkiye" cumhuriyeti meclisinde söz sahibi olmuş, türk katili abdullah öcalan'ın yiğenidir.

meclise girmesine vesile olan kim varsa allah belasını versin.
içindeki kötülüğü yüzüne yansımış kişi.
Şöyle bi baktım da...
baya çirkin be. Tanrı bizi korusun..
anan-baban dört kitabı beraber mi yırtmış, şirk mi koşmuş delikanlı ? diye soru yöneltilecek kişidir. bir şerefsiz tohumudur.

dipçe: bu yorum başkasına aittir ama çok hoşuma gitti.
mermi sıksan yön değiştirir .
Yoklukta bile gitmez dediğimdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar