bugün

evet efendim...

"bazen sert biri oluyorum ama tadıma bakarsanız hala tatlı.
bütün mesele söylemeye korkuyor olmam.
hani sevgiliniz size; beni sevdiğini söyle der de,
söyleyemezsiniz ya aynen öyle"

işte yukarıda söylendiği gibi aynen öyle. ben de ne zaman çıkıp bir şey söylesem kötü ilan ediliyor, vay sakallı piç diye yaftalanıyorum. arkadaşlar bıktım sizin bu ruhsuzluğunuzdan yani. şu an hüngür hüngür ağlamak üzereyim yaşadığım olayları düşündükçe..

ben hayatımda bir kere ağladım. o da; tüm arkadaşlarım sandaletiyle kuran kursuna gelirken, ben timbirlent mi ne boksa onlarla geldiğim içindi. parmak aralarım yanıyordu.. fakat anlamadığım nokta sandalet aldım hala çorapla giyerim ne alakaysa yani. yatalak valideciğim alıştırdı sanırım. yani kaslı, yakışıklı, uzun boylu, zeki, espritüel, vatansever ak partili, kahraman, polat alemdar gibi yürekli, tüm kızların beğendiği erkek tipi, esmer, kaliteli insan, dindar, eşine sahip çıkan, iyi bir aile babası profili çizen biri olmamın hiç önemi yok. bunlar sadece lafta kalır. sadece dürüst ve ak partiliyim ben kimse bana özel mesaj ile dil çıkaran smiley atamaz kardeşim!

ben adamın evladiyelik montunu yırtarım bakın! beni eski damarlı hbbia ya döndürmesin bu ahlaksız karılar. söyleyin onlara yani. ya da msn, cep teli, fotoğrafları falan varsa atsınlar ben söyleyeyim yeter be bıktım şu dipsiz dünyadan. vermidon içip intihar etme potansiyelim oluştu. şizofrene kayıyorum yavaş yavaş eh.

neyse geçen gün yine dua ediyorum. sanırım beşiktaş maçının olduğu gündü. allah'ım şu beşiktaş'a bi koysak da kendine gelse, bu arada da babamın ayağına taş dolaştırma ya rabbi lütfen falan diye de dış ses yapıyorum.

hülasa, dedim ki şu sözlüğe gireyim. çünkü bir dosta sık sık gitmezseniz, bir daha gidişinizde kullandığınızda yola çalılıklar biter, rahatsız olursunuz. hemen açtım mozilla'yı, zaten ana sayfam uludağ sözlük benim. giriş yaptıktan sonra baktım ki özel mesaj kutum yetiş ya hbbia tarzında yanıyor.

lan noluyoruz patır patır mesaj gelmiş dedim hemen tıkladım. belki kadınlar mesaj falan atmıştır da ekmek çıkar. yani yola getiririm, ahlaki seviyelerini ölçerim falan. yoksa art niyet yoktur bende bilen bilir gardaş! hakedeni hayatıma, haketmeyenin hayatına... neyse.

bir kadın atmış. profil resmine baktım içim kalktı. hakkaten düşündüm bi ara zengin olabilirim daha fazla diye. çünkü bir diyet programı çıkartır, yani götümden sallarım. bu kadının da resmini koyarım, diyetiniz bu diye herkese dağıtırım. o resmi görenler yemeden içmeden kesilir zaten.

neyse mesaj şöyle; "naaaabeer cnm, benimle konsmk istermsn yanee? ben snin o sevmediğin kzlardanım. belki beni cezalandırmak istersn * "

bu nedir lan böyle mesajlar?

o akşam da fenaydım açıkçası. hemen mesaja döndüm. hanfendi burdan konuşulmaz msn falan at, msn kullanmıyorum ya da iş msnim var onu veremem diye sallama dedim.

pat diye msn attı ve ekledim. bu * yaptığı dil çıkaran smileyin altında bir başka art niyet gözlemledim. sırf bu art niyeti ortaya çıkarmak adına msn e geldi. sonra diyaloğu aynen aktaracağım arkadaşlar.

işte o diyalog;

vurqaç hbbia25dmrli - hergün çok dindar : merhaba ekleşebildik sonunda, nasılsınız? şimdi anlatın bakalım sözlükten zor oluyor mesajlaşmak. ben konuştuğum bir bayandan anında cevap almak isterim.

selma- dushta- gelmek isteyen(:P) : meyaba cnmm, seni çok merak ediorum inanki kalbim hep senle carpıo sanki yaaf.

vurqaç hbbia25dmrli - hergün çok dindar : anlıyorum... cam aç.

selma- dushta- gelmek isteyen(:P) : ay çıplağıımm yaa dushtan şmdi cktm cnmmmmmmmmm

vurqaç hbbia25dmrli - hergün çok dindar : olsn yaa noljaak :P

selma- dushta- gelmek isteyen(:P) : peki cnmmm * :P

vurqaç hbbia25dmrli - hergün çok dindar : siktirin lan hanfendi art niyetinizi çözmedim sanki. benim kaslarımı görüp masturbasyon falan yapıcaksınız. akşama malzeme yani he? var mı lan bende o göz azına sıştımın kahpesi. allah belanı verecek!!! sürekli * yapıyorsun. bu smileyin anlamını biliyoruz kardeşim!

selma- dushta- gelmek isteyen(:P) : nooluuuo yaa ne diosun yaff, küfretme cnm sadece kasıklarım yanıoo sana danışaymm dedim yada açık açık söliim işte sevişmek için senden ideal erkek bulamadm..

vurqaç hbbia25dmrli - hergün çok dindar : hasiktirin lan hanfendi. ben bunları yemem!

selma- dushta- gelmek isteyen(:P) engellendi...

*yani olmaz olsun, hakikaten dünyanın çivisi çıkmış arkadaşlar.
"bak, dilim yara oldu. bir şey sür iyileşsin" anlamında, sıhhat bulma niyetidir.
size blowjob yapmak değildir. şimdi dağılın ulan abazalar.
(bkz: french kiss)
(bkz: içi fesat sözlük yazarları)
(bkz: gülüşe odaklan)
(bkz: hbbia ile hayaller diyarı)
en kısa zamanda saksoya bağlayacaktır sizi. onu belirtmeye çalışıyodur.