bugün

Tüm sezoun, dün akşamki gibi oynamasını dilediğim futbolcu.
dün ki performansıyla göz dolduran ve taraftarı ümitlendiren, fenerbahçe futbol takımının 10 numarasıdır.
bu sene can yakar bu adam.
Balon demiştim ben ama..
Türkiye'deki topla en iyi oyuncu.
kumaşı iyi, oynatırsan oynar da çift forvete dönersek nerede, nasıl oynatılacak bilemedim.

ya da 4-3-3'e devam edilecekse fernandao ne demeye alındı?
şu anki form durumuna bakılırsa bu adamın kontratının ilk senesi resmen boşa gitmiş.
ismail Kartal'ın harcadığı Vitoria pereiranın canlandırdığı oyunculardan biridir.
28.07.2015 tarihinde oynanacak shaktar donetsk maçı ilk 11'inde yer alacak futbolcudur.
Eski güvensilik hissi yoktur hakkında.
Tek yararlı hareketi yok. Evet.
(bkz: göte giren şemsiye)
Galatasarayimiza büyük paralar hediye eden adam gibi adam.
(bkz: sonrası iyilik güzellik)

cemal süreya'nın aşk şiirini hatırlan fenerbahçe'nin 10 numaralı oyuncusu.
Harbiden sneijderle karsilastirmasi ayip olan futbolcu. Bugun resmen bitik, fenerbahcenin tüm hucum hatti gibi.
Sonunda perreia kesebilmek için fırsat bulacak üzülmeyiniz.
fenerci yorumcular tarafından şişirilen balon. ahahahah gördük dieogunuzu.
olmuyor.sol tarafta bu adam olmuyor.hep içe katediyor.adam rahat değil vücut dilinden belli.klasik bir 10 numara işte.devşirmeyin adamı sola mola.
dün akşam solda değil, tam da yerinde yani 4-2-3-1 de ortada oynamış, ancak maçın en kötülerinden biri olmayı başarabilmiş olan yıldızımsı. hazırlık maçlarının yıldızıymış demek ki, dünya kadar top kaybı yaptı dün sağolsun.
Bu sene ortalığın amına koyacağa o kadar belli ki. Efsane oynuyor şu an.
fenerde korktuğum tek adam.
ulan şaktar maçında şöyleydi de hep pas hatası yapıyor gönderin de vay efendim yok efendim diyenler dünkü maça bakarak methiyeler düzüyor. sizin gibiler yok mu, ilahi..

fb.
bal yapmayan arı. gitse de kurtulsak.
Bu yil oyununu begendigim fb li futbolcudur.
son maç olan * görüldü ki, fenerbahçe'ye uzun vadede yararlı olmayacak olan oyuncu. kendisi de sanırım bu sezon sonu gidecektir.