bugün

sen haklısın koçum, bir tane olumlu hareket yapmadın, bir maç kazandırmadın ve param yatmadı diye gittin şikayet ettin, eeee profesyonelsin sonuçta değil mi? senin s*kindemi takım maç kazanmamış veya şu an için mali sıkıntı yaşıyormuş dedim ya en başta sen haklısın diye, ben seni bu takıma getiren insanlara sövmeliyim, karaktersiz o. çocuğu.
Türkiyede ömrünün az kaldığını anlamış olduk.
galatasaray'ın mali problemleriyle dalga geçen fenerlilere ders vermiştir kendisi. inşallah fenerliler de aziz'in kendilerini nasıl uyuttuğunu anlamışlardır.
Yeni bir krasic vakasi amk. Lan seni bu takima getirenidee geri gondermeyenidee.
basiretsiz bir adamdır... ne öle o karı gibi hemen şikayet etmeler felan tff ye...
pişmanlıktır.
fenerbahçeyi resmen kaz gibi yolmuştur, bedavaya geldi, maddi külfeti yok, masrafsiz ve hesapli bilmem ne diye övünüyorlardi, bu adam yillik ucretin disinda sadece 5 milyon euro imza parasi aldi, digerlerini saymiyorum bile.
sir ismail eagle tarafından* bursa maçı kadrosuna alınmamıştır.
takamura ismail san tarafından bursa maçı kadrosuna alınmamıştır.
Bugünkü maçta bursasporlu futbolcular tarafından resmen dövülen kaliteli futbolcu.
Çalım attıkça faul yiyen futbolcu.

Ha çalımıyla gol yedik o da var.
Bugun ilk defa oynayişini begendigim futbolcu.
Muhteşem bir asiste imza atmıştır. Seni takıma monte etmeyen ismail kartal'a güzel laflar hazırladım da neyse.
Edit. 1 de gol yazdı.
Edit 2: 1 asist daha yazdı. 1 gol 2 asist. Gör bunları ismail hoca.
Hayal kırıklığı yaratan futbolcu. Evet.
FENERBAHCENIN ELIMIZDEN KAPTIGI BALON. ALIN OYNAYIN AMK!
kumaşı çok sağlam ama fenerbahçe'de kendini bir türlü gösteremedi.
golü yok golü yok diyordunuz bak ne oldu şimdi...
son maçlara doğru açılan futbolcudur.
kadroda daha fazla yer verilir kazanılması gereken klas bir futbolcudur.
Hep demiştim, yine diyorum. On numara topçudur bu adam. Açıldı artık durdurulması çok zor. ilk başta sistemi bu adam üzerine kurmayan ismail kartal'a bir galatasaraylı olarak teşekkürlerimi sunuyorum.
gol atması kıyamet alametidir.
yeni gelecek td ile form tutmasini bekledigimiz 10 numaradir. Bekleneni vereceginden eminim.
geçen sezonun transfer döneminde büyük umutlar ile atletico madrid'den takımımıza* transfer ettiğimiz ancak bu sezon(son 3-5 maçı saymazsak) istediğimiz verimi alamadığımız forvet arkası bölgesinde oynayan ve fenerbahçe'de 10 numaralı formayı giymekte olan brezilyalı futbolcudur.
Büyük umutlarla alınıp çoğu maçta ilk onbire bile girememiş topçu.
dün gece döktüren, yardıran insiyatif alan oyuncuydu. bu sezon dün geceki oynadığının yarısını oynasa van persie, nani, sow, stoch, fernandao ile uyum sağlansa rekor puan ve golle şampiyon olur takım.