bugün

(bkz: #8241000)

ha tamam, cambiasso'yu, javier zanetti'yi almadın.. peki berbat oynayan di maria niye her maç sahada arkadaş ya? niye ilerde tevez-messi-agüero yok? anladık sen dünya kupası kazandın ama senin arkandaki takım bu kadar kötü müydü?
fifa tarafından kollanan bir alman milli takımına 51 ve 56 ncı dakikalarda 2 hatalı ofsayt bayrağı ile elenmiş üstüne üstlük 4 yemiş takımın hocası.

futbolun asi yüzü, iyi kal.
cambiasso gibi joker bir adamı kadroya almayarak, arjantinin oynadığı bütün maçlarda orta sahanın eksik kalmasına neden olan adam.

sinirliyim; messi'yi izlemekten mahrum bıraktı bizi.
dünya kupasının asıl vuvuzelası.
'Onunla büyüyen kuşak ondan kokainden dibe vurduğunda vazgeçmedi, şimdi kulübede duvara toslayınca da vazgeçmez. Çünkü Maradona, mükemmel olmayan adamların en mükemmeli..
http://acetobalsamico.blo...07/maradona-giderken.html
futbolu futbol yapan adamda denebilir. 2010 dunya kupasında arjantin milli takımını yönetirken sanki karşımda fatih terimin yabancısı duruyor hissini uyandıran adam.
--spoiler--
pele 'yi izleme fırsatım olmadı ama annem ondan iyi olduğumu söylüyor
--spoiler--
seni sevmeyen ölsün.

(bkz: maradona by kusturica)
"si yo fuera maradona
viviría como él..."

http://www.youtube.com/watch?v=ZlSm-wMf2yk&feature=channel
ayşe armando maradona'nın agresif amca oğlu.
futbolda dünyanın gelmiş geçmiş 1 numarasıdır. kendisi hakkında şöyle denir;
maradona maradona gurban olam seni yaradana...hakkaten öyle
o che dövmesini gösterirken hiçbirimiz garipsemedik; ama tayyip 12 eylül'e ağladığında garipsedik. neden mi?

bence şöyle bir şey:

http://jiyan.us/?p=734
bu adam Arjantinli bir eski futbolcudur.son dünya kupasında götünde patlayan bişeyler olmuştur.
hiç izlemedim. o son dünya kupasında yasaklı madde yüzünden ülkesine gönderildiğinde, ben sokaklarda o tekmelediğim şeyin futbol topu olduğunu yeni anlıyordum çünkü. ama şuan ki açıklamalarıyla, saha kenarındaki o karizması ile, futbolun tanrısıdır gözümde kendisi.

pele, ben en büyüğüm derken; maradona, annem bana hep en iyi olduğumu söylerdi, haklı olabilir der.
çok tartışılan tanrının eli için, önceden de mahallede top oynarken elle gol atmıştım, yine attım ne var yani bunda der. belki çok eleştirilir bu açıklaması ama gözümde futbolun hala o amatörlükte yani eğlencesinde olduğunu gösterir.
kızlar futboldan anlamaz tezini çürütmemi ve sıkı bir futbol takipçisi olmamı sağlayan kahramanım.
arjantin milli takım teknik direktörlüğü için yeni sözleşme teklif edilmemiş ve görevine son verilmiş efsane futbolcu, kestane teknik direktör.
napoli'yle anlaşması muhtemel olan tespih* direktör. bugün yarın olmasa bile bir gün olacak bu.
işsiz güçsüz kalmıştır, boş gezenin boş kalfasıdır artık.
teknik ekibimden birine bile dokunursanız görevi bırakırım şeklinde artistlik yaparken işine son verilen teknik direktörümsü. güldürmüştür yaşadığı bu olay. ayrıca kendisi 'teknik direktörlük yapmaması gereken efsane futbolcular' listesinde bir numaraya kadar çıkmıştır.
teknik direktörlüğü , oyunculuğu kadar iyi olmayan adamdır.
teknik direktörlüğü, kafası kadar iyi olmayan adamdır.
oyundan çıkan oyuncusunu sarılıp öpen bir hocadır. hayır anlamıyorum ne alıp veremediğiniz var bu adamla sanki tanrının eli size girdi, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusuydu, iyi hoca olmak için çaba gösterdi. bu kadar eleştirecek ne var bu adamı anlamıyorum.
iyice ayağa düşmüş teknik adam. portekiz milli takımı na mesaj göndermiş, teklif gelirse düşünürüm diye. düşürme kendini bu kadar.
teknik direktörlüğüyle sıçsada, bokun içine düşsede, acınacak hale gelip dilensede dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusudur bunu hiçbirşey değiştiremez. zikeyim teknik direktörlüğünü, (bkz: koy götüne rahvan gitsin)
2010 dünya kupasından sonra arjantin milli takımından s.tir edilen teknik traktör.brezilyalı versiyonu için
(bkz: carlos dunga)
güncel Önemli Başlıklar