bugün

(bkz: görmemişlik)

benim anlam veremediğim insan tiplerinde başı çekmektedir.

Tamamdır anlıyoruz, takımının oyuncusudur, başarılıdır ama bu adamı her kıyaslamada göklere çıkarmak niye evlat??

madem objektif düşünmeye kapasiten yetmiyor, bari git istatistiklere bak.

yok tek başına kazanılmış şampiyonlar ligi, yok dünyanın en iyi efsanesi, dünyanın en iyi golcüsü falan filan. atma olum atma lan. *
göklere çıkarılan adam değil çünkü zaten göklerde.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
Ya bana gore en iyisi. Benim bilecegim sey.

Sana gore de sow olur, emenike olur, bekir olur, hasan ali olurahahhahahaha.

Ozgur dusunce bu sonuhahahhaa..
bu iddia sahibinin bir tık ötesinde varacağı yer drogba adam değil. fazla ahmet çakar izleyen bünyeler istatistiklere bakıp normale dönebilir.
(bkz: Spor yazarlığına soyunmuş arkadaş)
roberto carlos gelince, sanki cristiano ronaldo gelmiş gibi sevinen fenerlinin akrabasıdır. türk futbolu bu birader, paramız ancak emekliliği gelmiş yıldızlara yetiyor.
"Peki ya kendisi dünyanın neyidir acaba?" diye sorulacak yazar başlığıdır.

(bkz: Hele götüm)
emmanuel ebue'dir.

daha bugün fanatik'te yazıyordu "drogba hala dünyanın en iyisi" demiş ebue.
kıskançlığından çatır çatır çatlayıp kendini sikenlere gerine gerine gülen gs lidir..

hade canım hade...enik mi emin mi ne, bi şikeci geliyormuş size...vs li başlıklar açın kıyaslayın içiniz soğusun.
dünyanın en iyisi olup olmadığı tartışılır lakin adamın fil dişi sahilleri'nden neden mülteci olarak başka ülkeye gittiğini sonra neden geri döndüğünü, ailesine bağlılığını, gezi'ye verdiği tepkileri okuduğumda saygı duyduğum, gönlümde "en" yaptığım futbolcudur. Adam, fazla adam. Bu yaşta bu futbolu zaten alkışlamalık.