bugün

medikal malzemeleri satan 71 firma 20 aydır ödenmeyen 60 milyon liralık alacağını tahsil etmek için icra yoluna gidecek.
Tıp fakültesi bünyesinde son zamanlarda artan hastane çalışanlarına şiddet vakalarını önleme amaçlı olarak "kötü haber nasıl verilir" dersi konmuştur.
http://www.iha.com.tr/du-...W000123-diyarbakir-haberi
amblemi çift başlı civciv olan ünidir.*
Olaylar çıkan üniversite olma sırasını bugün savmış üniversite. Dicle Üniversitesi'nde kahrolsun PKK bağırışlarını duymak insanı garip bir şekilde mutlu ediyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22995831.asp
amed gibi güzel bir şehrin kendisi kadar güzel üniversitesidir.
az kaldı geliyorum.
akp gericiliğinden beslenen hizbullahçıların cirit attığı okuldur.

(bkz: genç hizbullahçılar rahatsız)
hastanesinde türkçe, kürtçe ve arapça anons ve bilgilendirme yapmaya başlayan,
paket sever üniversitedir.
hatta bir emsal teşkil edip, bundan sonra tüm hastanelerde de aynı uygulamaya geçilmesine vesile olmuştur.
görüldüğü üzere sen sevsen de, sevmesen de, paket çoktan paket oldu herkese.
büyük ikramiye de 50 milyon türk lirası imiş, hadi hayırlısı.
bak konuyu unuttun bile ehhehhe...
13 Fakülte, 11 Meslek Yüksekokulu 5 Yüksekokul 1 Konservatuvar 3 Enstitü 8 Uygulama ve Araştırma Merkezi 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi vardır.
atraksiyonu fazla olan üniversite.

-an itibari ile bilge gençlik kulübü üyesi öğrenciler kutlu doğum haftası etkinlikleri çerçevesinde bildiri ve afiş dağıtmak istemiş, öğrenci derneği üyeleri de bu dağıtıma engel olmak isteyince arbede çıkmıştır. çıkan kavgada bir çok gözaltı vardır.
şu an çok karışık olduğuna dair duyumlar aldım. hizbici köpekler mimarlık fakültesini basmışlar dün, bugün de bizim gençler onlarım kampüsünü basmış. velhasılı kelam; diyarbakır'ı yedirmezler hüdapar gibi devlet destekli vahşi oluşumlara.
Kutlu Doğum Haftası yüzünden öğrencileri birbirlerine girmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26224977.asp
Amblemi Selçuk Üniversitesi çakması olan sikimsonik okul. içinde boş beyinler var.
Ulkenin en guzel universitelerinden biri.
birçok defa gidip; arkadaşlarımı, akrabalarımı ziyaret ettiğim üniversite. zannımca bölgenin en iyi üniversitesi. şartları iyi ve güzel.. 2.bir üniversite tercihimde olursa orada anestezi okumayı düşünüyorum.
kendi dedelerinin de savaşıp yarattıkları özgür türkiyenin milli marşına saygısı dahi olmayan, anasını siktiğimin tipsiz orospu çocuklarına diploma verecek olan üniversite.

o diplomaları da alır kıvırıp götlerine sokarlar artık. madem türkiye düşmanısın siktir git başka yerde kullan diplomanı, etme türkiye'ye hizmet.
yüzlerinde meymenet olmayan. ülke bayrağının önemini, ulusal marşların önemini bilmeyen bir kaç şahısın olduğu üniversitedir. üniversiteye lafım yok.

ulan nerdeyse bin yıldır düşmanımız yunanlar bile gerek zorunluluktan gerek saygıdan istiklal marşını duyunca ayağa kalkıp saygı gösteriyor. sen bu ülkenin ekmeğini yiyorsun. bu ülkede yaşıyorsun. nesi zorunuza gidiyor istiklal marşının nesi nerenize batıyor anlamıyorum ki.
rezil bi üniversitedir, inşallah yıkılır.
hemşirelik puanının neden eskişehir osmangazi, bursa uludağ üniversitesinden yüksek olduğunu düşündüğüm üniversitedir.
Terörist , k*rt faşistleri doludur , umarım vize zamanında canlı bomba patlar.
Okul mekan olarak çok güzel yerde ve bölgenin en güzel Üniversitesi. Üniversite puanları haylice yüksektir. Eğitimi güzel bir üniversite. Lakin sadece üniversite için gelinmez şehirde önemlidir, şehirde maddi olarak hiç bir sıkıntı yaşamazsınız ama bölgenin siyasi görüşünden etkilenebilirsin o muhabbetlere katılmayıp sadece okuyacaksan iyi. Okul siyasi şeylerin çok sık olduğu yer değil bi istanbul kadar siyaset yok zaten herkes tek bi fikirde olduğu için neyin siyaseti yapılsın? 4 Numaralı abimin okuduğu okul ve Türk arkadaşlarıda var gidipte o kişilere karşı bi propaganda yapılmıyor. Ev sıkıntısı ve yurt sıkıntısı yaşamazsınız, en büyük avmlerinden birine sahiptir, surları, kaleleri gezilip görülecek yerlerdir. Disco felan düşünüyorsan onları bi kenara at yok öyle bir şey. Ayrıca çok sıcağına ve çok soğukuna alışacaksın. Selametle.
Kampüsünde büyük bir kardan adam yaptığımız okulum. Burnu için havuçu da proftan aldım.

Sonra yıktık kar topu oynadık tabi.
Kardanadamı bile bölüp yıkanların olduğu üniversite.

Yıkın gitsin!
felsefe bölümünü okuduğum üniversite. yukarıdaki dallamaların yazdığı gibi değil. yani tam olarak öyle değil. varsa birileri tanışıp arkadaş olabiliriz. ha ne dersiniz?
diğer üniversitelerden çok farklı bir atmosferi vardır.

bunu gezip görmeden bilemezsiniz...
pkk yuvası.