bugün

karaktersiz bir yavşağım, demenin kibarcasıdır.
ikizler burcu olmak. düşman başına.
bazen de yükseleninizin ikizler burcu olması ve bunun yan etkilerini görmek.
Tiroitlerinizle alakalı olabilir.
(bkz: ikizler burcu)
(bkz: ikizler kızı)
(bkz: ben)
son günlerde yaşadığımdır. kararsızlık bi ağlama hali bi gülmeye başlamak. kötü şeyler bunlar.
Kişinin kontrol edebileceği bir durum değildir.

Değişim çok radikal ise psikiyatra görünün.
(bkz: şizofren)
ikizler, terazi gibi burç mensubu insanlardır.
5 dk önce kahkahadan yarılırken 5 dk sonra hüzünle sigara içmektir.
Not: Yükselenim ikizler. Ehehe.
karşısındakini ambeleye çevirme potansiyeline de sahip olmaktır ayrıca.
ikizler burcu olmanın getirilerindendir. bazen işe yarar bazense insanı çıldırtır.
her daim içinde bulunduğum durum. terazi olmak bunu gerektirir. şikayetçi değiliz.
ikizler olarak burcumun taşıdığım tek özelliği olduğuna inanıyorum.
Aşırı ve sık değişiyorsa bipolar bozukluk olabilir. (bkz: bipolar bozukluk).
bir ikizler olmak bunu gerektirir çünkü. Yanıbaşımdan ayrılmayan nadir özelliklerimden.
bu demektirki müzik senin ruhunu değiştirir onun için mutluyken duman tarzı şeyler dinlemeyin . (bkz: duman hatun)
bu demektirki müzik senin ruhunu değiştirir onun için mutluyken duman tarzı şeyler dinlemeyin . (bkz: duman hatun)
Çevrenizdeki insanları en önemlisi sevdiklerinizi üzmenize sebep olabilir. Çok pişman olursunuz ama sizi anlayan kişi sayısı çok azdır.
Aslan olarak bile icinde bulundugum durumdur. Yukselenim ikizler bile degil. Yani inanmayin şu burc seysine.

Aslinda bazen kendimi duygularimi dusuncelerini kontrol edebildigime, hayatta basarili ve guclu olduguma ikna edip mutlu olabiliyorum. Fakat gecenin karanliginda yalnizlasirken yanimda kimsenin olmadigini farkediyorum. Böylece icimi bir huzun kaplayip yasadigim seyler aklima geliyor. Sabah yapmakta hakli oldugumu düşündüğüm bir olayda aksam pisman olabiliyorum. Ve bu arkadasliklarimi etkilemeye basladi. Ne yapacagim bilmiyorum.
işte orada duracaksınız, mastır yapıyorum ben.
(bkz: ikizler)