bugün

diyen akoşların, islamcıların ilk iktidar değişikliğinde bu lafları yutacağına eminim. penisin ucu sizin tarafa döndüğünde bakalım ne yapacaksınız? kötü kullandığınız gücü bu kadar ateşli, devleti bu kadar ateşli savunabilecek misiniz?
hımmmm, size yumurta 50 kuruş demek ki !
Devlet, devletliğini yaptığı sürece devletten yanayım. Vatandaşın sırtına sürekli olarak yük bindiren bir devletin yanında olmanın bir manası yoktur. Milliyetçi olmama rağmen söylüyorum bunu. Devletler vatandaşa hizmet etmek için vardır. Ben devlete sürekli hizmet edeceksem ve o bana hizmet etmeyecekse ben bir köleden farksızım demektir. Devlete aşırı biatı kesinlikle reddediyorum.
Devlet ve hükümet aynı şey değil..kasıt hükümet ise devleti soyan hükümetin yanında olmak devlete ihanettir..net..
"en basit insani haklarımın gaspedilmesini, cebimdeki paramın çalınmasını, sokaktaki köpekten aşağı yaşamayı seviyorum" şeklinde meali olan, aptal insan cümlesi.
Devletin karşısında olan yok olur.
Devlete karşı olunmaz. Devleti yönetenle sorun varsa o ayrı.
Devlet ile Siyasiler aynı şey değil.
Evet devletimin yanındayım ama siyasilerin değil.
Aslolan devlettir. Ya devlet başa ya kuzgun leşe.
Vandala teroriste bati yalayacisina bolucuye karşı evet devletimin yanındayım.
Kişiliği gelişmemiş, güce tapan ezik beyanı.
0:00 0:09
PKK ve Dhkp-c tarafından güdülen sapkın anarşist vatan haini çapulcu azınlığa karşı her zaman devletimizin, milletimizin polisimizin , askerimizin yanındayız.
birey olma kimliği gelişmemiş insan söylemi.
Yooo değilim.
Bak size yemin ediyorum rektörün ne demek olduğunu Boğaziçi'nde olan olayla öğrendi bunu destekleyen tayfa.
Devletin pusulası belli olmaz bir anda hedef değiştirebilir bu kadar ateşli savunmayın islamcılar...
görsel
görsel
Devlet de bizim yanımızda olsun birazcık.
Devlet senin arkanda zaten merak etme.
ya ne kapısından geçemeyeceğimiz üniversiteymiş be birader şu mevzuyla alakalı 100 tane entry girdin hepsinde kapısından geçemeyeceğiniz üniversite, çöpünü toplayamayacağınız üniversite. bir daha şu lafı kullanırsan sözlüğü havaya uçuracağım.
Devletinin yanında olanın akp ile işi olmaz.
Ülkede ne kadar başarısızlık varsa hepsi algı, hepsi dıj güjlerin oyunu. Haklısın çomar kardeşim. Meeeeeee.
Tam tersi olması gerekmiyor mu?
Devletim benim yanımda mı?
Esas soru bu değil mi?
Yine komünist damarım gabardı.

görsel
Devietimin yanında, akp’nin karşısındayım!
Bence devlet arkamızda iyi çalışıyor beline kuvvet devletimizin.