bugün

ben uyguladığı politikada zarar görmüyorum gayet başarılı bir politika izliyor hırsızla ve teröristle koalisyon kurmam diyor.
ayrıca;
sen kimsin acaba mhp nin parti büyüklerinden misin. mhp li misin, mhp yi neden sen düşünüyorsun bırak mhp yi mhp liler düşünsün.

edit: cevapları alalım genç.
edit 2: tamam ben cevabımı aldım 2002 öncesinde koalisyon kurduğunda nasıl koalisyon kurar diyenlerdensin. türk milliyetçiliğinin yükselmesini isteyen biri türk düşmanı olan hdp ile bir araya gelinsin istiyor kimi kandırıyosun acaba milliyetçilik size kaldıysa vay halimize.
mhp'nin türk milliyetçiliğinin gerçek sesi olmasını isteyen, bulunduğu noktayı hak etmediğini düşünen, partinin nerdeyse hdp'yle aynı oyu almasını sindiremeyen biriyim.

ve ayrıca türk milliyetçiliğinin şaha kalkması gereken bir dönemde daha %20'leri bile hayal olarak gören, ataletli, etrafa saldıran, kendi partisinin genç ve dinamik isimlerini listeye bile koymayan, akp'nin dalga geçtiği bir lideri görmekten de bıktım usandım. mhp parti yönetiminde falan değilim. hiç bir partinin yönetiminde değilim. ancak şu sen onlardan iyi mi bileceksin tavrını geçiniz. evet 2002'den beri en iyi onlar biliyor zaten de o nedenle mhp halen %10-20 arasına yarabbi şükür diyor.
Aldığı oylara ihanettir. Bu durum ona belki baraj altında kalmanın ne demek olduğunu tekrar anlatacaktır.
türk kızı gibi trip yapmaktadır. insan yaşından utanır.
Mhp'ye oy verenlere verdiğim oy haram olsun dedirtendir.