bugün

bölücülüğe karşı son barikat olmasına karşın, yanlış telaffuzlarıyla alay etmek dışında bir şey bilmeyen lümpenlerin hedefindeki siyasetçidir.

(bkz: 40 yapar ve püskevit)
(bkz: hala kırk yapar muhabbeti yapabilen insan)
anadolu şivesine sahip milliyetçi hareket partisinin lideri. kullandığı cümleler alay konusu olmuştur liseli ergenler tarafından.
bu ülkeye fazla gelmektedir.şöyle bi anan dese şerefsiz dese esse gürlese güce tapan halkım baş tacı edecek ama yapmıyor işte.
iktidar olduğu dönemde hortumcuların, repocuların beşbin kere köşe olduğu liderdir, kemal dervişin ithal edilmesinden tutun da imf temsilcilerinin bizim her b...kumuza karışmasından zerre kadar rahatsız olmamış, ecevitin arkasında konu mankeni gibi sessiz sedasız durabilmiş, onca felakete rağmen ağzını açmamıştır.

dsp dışında onca sağ parti varken gidip ecevitin boynuna sarılmıştır, mesut yılmaz ve ecevitin arasında kukla durumuna düşmüştür, şimdi ise bu özellikleri unutulmuş şekilde, karakterli prensipli büyük insan gibi bize lanse edilmektedir.

2000 senesinde cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi milletvekili sadi somuncuoğlu.nun dövülmesine bile ses çıkarmamıştır

http://www.youtube.com/watch?v=H1eJ66eOQ9w

alın bu da bahçeliseverlere son kapak.
platonik aşkım... aramızda sadece 45 yaş var ama kimin umrunda ki?
artık seçimden sonra istida etsinde şu liseli ergen tayfasının ağzı bir kapansın dediğim onurlu lider.inşallah
devlet bahçeliden çok daha sert otoriter biri başa gelirde o zaman görürüm bu ergen tayfasını...
son konuşmasıyla * yine gündeme gelen mhp genel başkanı. kendisini ilgiyle takip ediyoruz. *
[http://www.youtube.com/watch?v=Tu4Ss5KvEbQ&feature=share ]
kim ne derse desin arkadaş samimidir,sevimlidir,içtendir ve bir o kadarda dürüsttür.
vikipedi'de özel hayatı hakkında yazılan yazıyı görünce inceden içim cız etti.

--spoiler--
kendisi hiç evlenmemiştir ablasıyla birlikte yaşamaktadır
--spoiler--

muhakkak bir zeka küpü bilerek bunu yaptı. ben gülmedim.
http://tr.wikipedia.org/wiki/devlet_bah%c3%a7eli
düzeyli bir siyaset adamı olması yanında her konuştuğunda tayyip erdoğan 'a pirim kazandırmaktadır.

çünkü parti lideri adamın türkçeyi düzgün kullanıp düzgün hatmetmesi gereklidir.
south park'ı, peygamberimizi ayı kostümü içinde gösterdiği bir bölümden beri sevmem ve seyretmem ama bu link hoşuma gitti:

mutlaka izlenmeli:

http://alkislarlayasiyoru...5/cukulatalar---southpark
dürüsttür hırsız değildir.
stand up gösterileri tarihlerini merakla beklediğim adam. izlemeden olmuyor bre!
mhp nin oylarının düsmesine sebebiyet veren mhp genel baskanıdır.
mhp'nin frontman'i, piskolata erkeklerini de geçerek püskevit kralı olmuştur.
mhp.yi bitirmek için görevlendirilmiş kişi, şimdilik işinde başarılı hakkını yemeyelim.
çok saygı duyulan insan.
saçma sapan insanların ağzına pelesenk olmuş siyasetçi.

neymiş? türkeş bahçeli'nin mit ajanı olduğunu söylemişmiş. kaynak ne? götüm.
bu kadar sığırlık olmaz. bu adam yıllardır türkeş'in dibinde. türkeş aptal mı yanında tutsun bahçeli'yi?
bunu söyleyenleri ispata çağırıyorum. ama ispat edemeyecekleri için cm 4 oynamaya devam edebilirler.

ha birileri de mhp'yi bitirmek için yollandı diyor.
hani sallamanın, saçmalamanın dorukları bu olsa gerek. yahu türkeş zamanında bu parti en fazla %8 oy alıyordu. bahçeli geldikten sonra bu parti 3 kasım seçimlerindeki genç parti ve akp faktörü nedeniyle bir kez 8 e indi. sonra ise 15-16 bandına yerleşti. oyunu 2 kat arttırdı. nasıl bitiriyormuş acaba partiyi?

biz yazmaya, siz saçmalamaya bıkmadınız.
siyaset herkesin ilgi alanı, anlıyorum. ama herkesin bildiği bir şey değil. bu yüzden çok konuşmamak lazım.
--spoiler--
bisküviye püskevit demenin, şehitlere kelle demekten daha fazla gündem olduğu bir ülkedeyiz.
ne oldu ?
devlet bahçeli'nin adını yolsuzluklarda, adaletsizliklerde, vatan hainliklerinde bulamayınca şivesine mi takıldınız ?
--spoiler--
halen yok türkeş'den daha iyiydi ondan daha fazla oy aldı bıdıbıdı şeklinde savunulmaya çalışılan kişidir. koca partiyi adam madara etti halen farkında değilmisiniz.
oy meselesini tekrar ediyorum. doğrudur bay bahçeli zamanında mhp daha fazla oy almıştır ama ülkücü fikir iktidar olamamıştır.
uğrunda ''piskevit'' gafının espirisinin çok yapıldığı ama rte nin yaptığı gaflara, hırsızlığa ses çıkartmayan yurdum insanının ülkesinde milliyetci hareket partisi' nin genel başkanıdır.
(bkz: püskevit denince akla hemen onun adı gelir)
devletin başına devlet gelirse, iki devlet bir arada durmaz, mutlaka birinden biri yıkılır.
genel olarak yaptığı hesaplarla, kelimeleri telafuzlarıyla ön plana çıksada bisküviye püskevit diyen ama şehide "kelle" teröriste "sayın" demeyen bir liderdir.
az önce kendisinden şöyle bir açıklama gelmiştir:püskevit demesini de biliriz pisküvit demesini de.