bugün

Çok delikanlı adam.
17 - 25 aralık yolsuzlukla mücadele haftasının isim babası.

Başka da bir numarasını göremediğim millet vekili.
Bugün onun günü.
Sali grup toplantısında yine çok sert konuşacak.

Cehape Kılışdar açılış
ip aksener Gelişme
Dış mihrak sonuç
Bekaa kapanış.
traktör gibi tekleyerek her iki cümlesinden birinde takılan yaşlı siyasetçi.
11 maddelik yeni önerileri olan siyasetçi.

11. öneri şu:

Ekonomiye yönelik reformlara devam edilmelidir.

bahçeli bu önerilerinde stepnelik görevini unutmamış. millet aç, çöpten eşya toplayan vatandaşlarımız var. ben saat, telefon, tablet ve araba alamıyorum. 2009'dan beri işsizim. ekonomi berbat. 2 üniversiteden diploma aldım, 3. üniversitedeki bütün dersleri geçtim ama iş bulamıyorum. bahçeli ekonomik reformlardan bahsediyor.
bu adamın akp'de kesin seks kasedi var. bu durumun başka açıklaması yok.
Geçen ıslanmıştı biri ıhlamur kaynatsın reiz nevazil olmasın sonra.
Taşaklarını dökmeye beton yetmez.
kürtçü akepenin yedek lastiği. öcalan piçinin mektubunun okutulmasından bile mutlu olabilmiştir. sonra da milliyetçi derler. neyin milliyetçisi? kürtlüğün mü? hahahassiktir.
Stepne reis. Verdiği tüm sözleri tutmasıyla bilinir. Namus ve şeref sözleri konusunda her türk milliyetçisine örnek olmuştur.
Siyaseti bırak ,ülkeyi rahat bırak .bay stepne.
Ülker petübör.
(bkz: siyasetin zavallısı)
çin in uygurlara ettiklerine gıkı bile çıkmamaktadır

anlaşılan şu anda seçim gündem de, ha baba oraya buraya sallamaca.
Nedense ismini duyduğumda aklıma Goodyear lastikleri geliyor.
hâlâ kendisi hakkında derin devletin adamı olduğuna dair şüphesi olanlar olan şahıs. adamın adı "devlet" amk. bu ismi ona ailesi vermiş olabilir mi sizce? tabii ki derin devlet verdi.
Uzatmaları oynayan bir ihtiyar siyasetçi.
Bulunduğu konumdan inanılmaz rahatsızlık duyduğunu düşündüğüm fakat bunu ona mecbur bırakan herne ise kendi ideolojisinden ve vatan sevgisinden dahi ileride olmasından dolayı, kendisine ve seçmenine bu haksızlığı yaptığı için de üzüldüğüm “siyasetçi” kişisi.

ileride hafızalarımızda çokta iyi hatırlanmayan ve sadece birkaç satırlık insan olarak var olabilecektir.
Aşıyı odasında vurunmuş.
Neden hastaneye gitmiyorda aşı ayağına geliyor?
Vatandaştan ayrı özelliği nedir?
O zaman benim de ayağıma gelsin.
görsel
Adam yavaş yavaş mafyayı pardon ülkü ocaklarını sahaya sürüyor. Akp sabrediyor ama onlarında eli kolu bağlı.
milliyetçiliği ayaklar altına alan, atatürk düşmanı bir partiyle ittifak yapan mhp lideri.
görsel
Amacını ve ideolojisini koltuğunu saglamlaştirmak adına belirleyen , bal tutan parmağını yalar zihniyetinde ki siyasetçi .
görsel

Koltuğa hapsolmuş siyasetçi.
Türkiye'nin en kahraman yiğit ve cengaver kişisi.