bugün

Yıllardır söylediklerini yutan siyasetçidir. Eski söylemlerine bakınca ne düşünüyordur acaba?
akp'nin stepnesi.
akpnin can simididir. böyle hatırlanacaktır.
" bu adama nasıl itaat edilir ? " sorusuna cevap bulamadığımdır. yazılar olsun.
Kaç paraya sattın kendini? Tarih seni bir şerefsiz olarak yazacak bahçeli. Mevkini kaybetmemek için ülkesini satan bir şerefsiz. Seni desteklediğim günlere lanet olsun. Kendi kuyunu kendin kazdın. Allah tez zamanda belanı verir inşallah.
hiçbir zaman kendisine oy vermemekle birlikte, birtakım duruşlarını vaktiyle takdir ettiğim ancak şimdilerde yanımdan geçse kafamı bile kaldırmayacağım lider (?). 7 haziran akşamı sergilediği duruşu, taviz vermeyiz dediği görüşleri savunmaya devam edebilseydi bugün belki çok başka noktada olabilirdik. yazık ettin seçmenine, memleketine bahçeli.
drift king dir. yanladıkça yanlıyor. seçeneksizlikten ötürü verdiğim oylar da haram zıkkım olsun.
Parti baskani kalmak için vatani satti bu adama milliyetçi diyen olursa agzina kürekle vururum.
görsel

siz ne anlarsınız tırrekler. partisine yıllarını vermiş dava adamı.

türkeş'ten daha fazla kaldı.
vay be başkanlık yolunda demokrasiyi çok ileri taşıdı..
hatta o kadar ileri taşıdı ki artık göremiyoruz aq.

burdan bakınca diktatörlük gibi görünüyo.
Oyunu değil kendisini bozmuştur.
Hatalısın, tarih seni güzel yazmayacak. Bu ülke bir şeyleri kaybederse, sorumluluk biraz da senin ellerinde.
kurultayı iptâl ettirmek karşılığında recep tayyip erdoğan'a başkanlık peşkeşi çekmiş; bu sayede, mevcut siyasi konjonktür nedeniyle mhp'ye oy veren kurtları zimmetine aldığı partiyle tasmalı köpeğe çevirmiş; zerre miskal şerefi varsa istifa edip emekli hayatı yaşamaya başlaması gereken; inatla türkiye'ye en büyük kötülüğü yapmaya kararlı varlık.

not: mhp seçmeniyim.
not-2: sinan oğan'ın allahına kurban!
Her şeyi bir kenara bıraktım da Devlet Bahçeli nasıl köşeye bu kadar sıkıştı? Kuyruğunu kim böyle tuttu da kimildayamiyor?
Utanarak destek veriyor, bütün tükürdüklerini tek tek yaliyor... Var bu işte birşey
böyle bir u dönüşü yaptığına göre akp lilerin elinde çok büyük bir koz yada şantaj aracı olduğuna inanıyorum.
geçmişte mhp li vekillerin kasetleri çıkmıştı acaba aynı durum bahçeli için de mevcut?
Artık AKP'lilerin 2 numaralı adamı, MHP'nin bence artık böyle bir lideri yok.
Idealist devlet millet insani .ayriliklari ve sahsi isteklerinden once koltugunun ve vatandasliginin hakkini ustune ceket niyetine tasidigi sorumluluklariyla siyasetin hakkini veren bir amcamiz .ozellikle son bi kac yildir kurt surusunu cakallar basmasina ragmen ideolojisini yedirmeyen eski kurt .
görsel
Türk siyasi tarihinin yüz karası.
Teklif geçmezse parlamento yenilenmeli diyor, Yani recep tayyip erdoğan başkan olsun gerekirse yeni milletvekilleri atarız uzun adam dert etmesin diyor.

akp lilerden daha istekli yemin ederim. bu ne hız reis.
sana ne oldu böyle, amacın ne... sarayın soytarısı olmuş muhalif lideri.
Bu adamı kendi taraflarına çekmek için ne yaptılar çok merak ediyorum. Hayır eskiden beri hep söylerim mhp akp'nin arka bahçesidir diye ama bu son mevzularda arka bahçe olmaktan çıktı bileiğin akp milletvekili gibi takılıyor. Surat ifadesinden de görüyorum, "ne yapıyorum ben amk" der gibi bakıyor...

Neyle tehdit ettiler ya da ne vaad ettiler, cidden çok merak ediyorum.
Kasedi var tehdit ediliyor dendi zamanında.

Kasedi çıksa milletin gözünde bu kadar düşmezdi.
Devlet bey bahçeli bey diyeceksiniz.
tek iyi yapabildiği şey çay içmek amk.