bugün

devlet bahçeli nin tunceli ye gitmesidir efenim çok güzel olaydır! iyi ki yapılmıştır kimilerine cevaptır efenim!
devlet bahçeli adlı alevi düşmanının tunceliye gitmesi büyük bir provakasyondur, evet bende haberlerde okudum gideceğini umarım gitmez kararından vazgeçer.
Önemli olan geri dönebilmesidir. işte o zaman güzel haber olur.
Zamaninda Türkeş gitmiş kurşunlanmistir.
http://www.haber7.com/par...alevi-sorunu-icin-6-oneri
mhp liler aleviye teoride düşman olmaz çünkü alevilik Türklere has bir şeydir. Alevi kültürünü ortaya çıkartan Türklerdir.
yanlistir. bizlere kiskirtmalara kanmayin derken kendisinin kiskirtmaya kanmasi dogru olmamistir. guzel bir malzeme vermistir iktdidara. keske tunceli haric butun dogu illerini gezecegi bir program ayarlasaydi ve son olarak tunceliye gorunseydi mukemmel olurdu. cok akillica hareket etmis olurdu. 29 kasim gunu kotu bir gun olabilir diye icime doguyor. haydi hayirlisi.
görsel
Gelmesin istemiyoruz! Rezillik! Ne hakla! Daha 2 gün önce ağzına geleni söyleyen adam bugün Tunceliye gelirse rezillik evet rezillik!
Eğer bahçeli'ye herhangi bir saldırı olursa bahçeli'nin bu işe sessiz kalmayacağını düşünüyorum. Bu zamana kadar kendisine yapılan hiçbir şiddet içeren saldırıyı affetmemiştir. Misliyle karşılık vermiştir. Yani tunceliler akıllı olsun. Olay çıkartmasın. Mazallah 80lerdeki 90lardaki ülkücülerle karşılaşabilirler. Bu işten kendileri zararlı çıkarlar.
boş tribünler önünde oynanan bir maç olacaktır.
Seyirci yada dinleyiciden daha çok güvenlik görevlisinin olacağı gezimsidir.
tayyip gibi çevre illerden it serseri toplamak , dersime gittim diyebilmek için yapılan provakasyon.
gitsin efenim-tamamen gitsindir! asıl kışkırtmayı akape yapmıştır!
herkes her istediği ile gider efenim! kimsenin karışmaması gereken ziyaretir.
Ulan bu Bölücü partinin faşist vekilleri salak salak konuşup akıllarında Bahçeli'yi tehdit ediyorlar ama Cuma günü göreceksiniz Bahçeli şehre girdiğinde kimse sesini bile çıkaramayacak. Bunların alayı sadece konuşmayı bilir.
Alevilik Kızılbaş Türkmenlerin bir inancı ve kültürüdür. Kürtler Alevi olamaz. Ben Alevi-Kürdüm diyenler tehcirden kurtulmak adına yalan söylemiş olan bazı Ermenilerin torunlarıdır. Kaldı ki Seyit Rıza da Horasan kökenli bir Kızılbaş Türkmen çocuğudur. Şimdi Kızılbaş Türkmen şehri Tunceli kendi belediyesini ermeni soyundan gelen bölücü zevata vermekle yetinmeyip (Hdp) Türkmen Beyi lakabıyla anılan bir Çukurova Türkmen'i olan Devlet Beyi bağrına basmaz ise ne yiğitliği kalır ne erenliği.....
sözünün eri olduğu için gidip bir bir düşüncelerini söylemiştir, iyidir efenim!
tokat gibi cevaptır. biz teröriste her yerde terörist deriz. evet.
ayar gibi ayardır. tayyip erdoğan tek başına gidiyor zaten. ulan ne boş adamlarla aynı ortamdayız. evet.
git şöyle batman'a, şırnak'a. ondan sonra gittim dersin.
Koruma ordusu moruma ordusu gitti mi? Gitti. Bitmiştir.
15 dk 20 dk gitti mi? Gitti.
Teröriste terörist dedi mi? Dedi.

Birilerinin canı gerçekten yanmış.