bugün

'evet' demesi gerektigi icin evlenmemistir.
Kendini vatana millete adamış olması . Verilmiş bir sözü de olduğunu duymuştum
ilginç bir hadise. basın toplantılarında, partide falan da hep erkeklerle. sıkılmıyor mu acaba? hem de 40 yıldır bu böyle.
sırf bu yüzden ak-godoş medyasındaki yavşaklar devlet bahçeliye top imasında bulunup dalga geçtiler. neymiş önlük bağlayıp karı gibi evde yemek yapıyormuş... işte ak-godoşlar böyle ilkesiz böyle adi şerefsizler!
Zamanında bu ülkenin başbakanının bunu bir silah olarak kullanacak kadar düştüğü hiç de yadırganacak bir şey olmayan durumdur. Yadırganacak olan başbakandır.
BU kadar sözlük yazarını neden ilgilendirir merak konusudur. EVleniyorum dese kızını mı vercen, ona mı niyetlisin ?
bir siyasetçinin zaafları olmaması gerektiğine inandığı için evlenmemiş ve çocuk sahibi olmamıştır. kendi açıklaması budur.
çok saçmalamaktan fırsat bulamamış işte.
çok çalışmaktan fırsat bulamamış işte.
kendisi akademisyendir.

ayrıca kendini davaya adamıştır.

normaldir.

ayrıca devlet bahçeli en karakterli siyasetçidir. iktidar partisini topla devlet bahçeli'nin haysiyeti çıkmaz.
görsel
acaba ne yapıyor sorusun u akla getirir.
bir kız sevmiştir, vermemişlerdir. böyle seven az görülmüştür. bir nevi sezai karakoç'tur. fikirleri eleştirilmelidir.
olamam bir aşk'ın kölesi, benim derdim memleket meselesi! http://fizy.com/#s/2n35l6
hadi ya öylemiymiş şeklinde tepki verdiğim durumdur.
(bkz: bahçeli nin bekar evi)
yandaşları evli ve üç çocukluyken amatör filmler çeviriyorlarsa, bahçeli en az bu filmlerin yönetmeni olabilecek düzeydedir.
devlet bahçeli neden mi bekar ?

işte bu yüzden! : http://fizy.com/#s/2n35l6

olamam çok sevsem de bir aşk'ın kölesi.
senin derdin aşk! benim ki memleket meselesi..

bu kadar severken memleketi, belki de aşk'ın lezzetini kaçırdım.. olsun!
hüzün fırtınası hayatımda yaşamasam da tutkulu bir sevdaa..''ölümsüz aşkların bekçisi oldum ya''!..
evlenemedim. bir oğlum olmadı mesela. yüreğine sevgi, aklına bilgi, ve elinden bir marifet koyacağım bir kızım olmadı..
bütün pınarlardan duru ışıklı geleceğin çocuklarına öğretmenlik yapacak..

ah güzel kız
kalbimi, birbirini fark edemeyen
bu yüzen bencillik çukurunda boğulan nefislerin
çoraklaştırdığı memleketime helal diyorum.
biz ebabil kuşuyuz gülüm
gölgesini büyük sayan mağrur fillerin belalısıyız. (...)
göz önünde bulunan, ülkenin önemli bir mevkisinde duran şahsiyetlerden halkın bir aile beklemesinden dolayı şaşırılan durumdur.

devlet bahçeli sabah akşam bar pavyon gezen, magazin gündemi olan birisi olsa kimse çıkıp bekarlığını sorgulamazdı. arada bir kaç kişiyle adı anılır, yolda gören muhabirler ''efendim evlilik var mı?'' diye sorardı anca.

ama işte ülkenin muhalefet partilerinden birinin başkanı olunca insana bakış değişiyor.

kendine göre önemli bir nedeni vardır. sorgulamak doğru değil.
fethullah hocaefendiyi örnek almış olabilir.
evlenip balayına gideceğime bekar kalıp alayına giderim mantığıyla yaşıyor olabilir. umarız onun da kasetleri çıkmaz yakında.
fetullah gülen in bakir olması* bizi nasıl ilgilendirmiyorsa sizleride devlet bahçeli nin özel hayatı ilgilendirmemesi gerekir.
enterasan durumdur. yardımcıları bahçeli ye tur üstüne tur bindiriyorlar.
her tarafı tohumdur şimdi.
kendisi bekar olmasına karşın çekirdek kadronun uçkurlarına sahip olamamasıdır.