daha önce denenip devamı getirilemeyen işler gibi cümlelerdir.

(bkz: bu sefer başladığım işi bitirec)
şu şeyi şey yap.
ben sadece, zorlanılabilir.
Sey ya su varya hani adini sen soyle gecen iste hani...
bir erkeğin bir erkeğe daha başlayamaması sebebiyle devamını getiremediği cümleler olabilir.

"sana aşığım."

erkek için muhtemel ve dürüst cevap: ben beyin kıvrımlarıma doluşmuş serbest testosteron ve dht'nin, beynimin nörolojik mimarisinin de elverdiği şekilde, içgüdülerimi ateşlemesi ile beni harekete geçirmesiyle seninle aslında üreme amaçlı olması gereken ama evrimle ve toplum-medeniyet kavramlarıyla sınırlarından taşmış olan veya yozlaşmış olan cinselliği yaşamak istiyorum.
....

ben erkeğim ve senin de erkek olman hiç umrumda değil... tıpkı "insanı kendi suretinde" yaratan tanrı'nın kelimelerinin kanıtı olan kanatlarıma ve anka bedenime imrenenler olduğu gibi ben de senin bedenine imrendim. and olsun; babilin cinlerinden oberon'un peri krallığına... tanrı seni kendi suretinde yaratmış.
....

öldürmeyi dene beni... ta ki ben seni öldürene kadar yaşamın onursuz olacak.
....

sana yaklaştım ve kanatlarım yandı ben ikarus'um, sen helios-sol... alçalıp hades'e-pluto'ya döndüm tekrar tekrar... ah, vitriol veya simurg veya anka veya insan-ı kamil...
....

şiva'ydım ben kaos ile cezalandırıp mükemmelleştirdim, brahma'ydım lütuflar saçtım ve güzellikler yarattım, vişnu'ydum korudum; merhametim sonsuz...
....

seni, sevdiklerini, sevdiklerimi, herkesi öldürdüm ve bu yüzden sevilmedim sevmedim, loki'yim ben. çocuklarım iblistir ve soyundan alacaklar intikamımı...
....

pan-faunus-cernunnus-baphomet ve daha ne varsa benim yaşamım yeni sayfasıdır bu destanın; yeni halkasıdır bu zincirin!..
....

başka bir kaderde, seth oyuna getirildi ve aldatıldım... bu sefer, seni öldürdüğümde karın biçimini gizleyerek bana gelip gizliden adalet dilenen yakarışlarda bulunursa bil ki ben kendim ile çelişemem, pişman olamam.
....

cadı doğdum ve bana aitsin çünkü bir kez aşık olmak yeterlidir fazlası ise yasaktır bana...