bugün

''izmir usulü ilahiyat böyle olur''.

bütün izmiri kaşar zanneden orospu çocuğunun hazırladığı video.
Videoyu hazırlayan ve videoya yorum yapanlara "Siktir git arabistanda yaşa" demek istiyorum ulu sözlük aracılığı ile.
Video yu yapan dincilerle kafa buluyordur diye düşündüm de yorumlara ciddi ciddi yazanlar, kınayanlar var. El ele dans etseler hiç değilse "bu dincilerin kafası böyle işte hep belli yere çalışır ne yapacaksın" derdim ama karşılıklı zeybek oynamışlar lan. Zeybek. Bildiğin zeybek.

Biz nasıl ruh hastalarıyla aynı ülkede yaşıyoruz vay arkadaş. yaradanım sabır ver.
Rezalet olarak algılanmasının en önemli sebebi adamın "yeni islam anlayışı" demesi. insanların aklına otomatik "new world order" falan geliyor*, olayı anlamadan saldırmaya başlıyorlar. Aslında kadın erkek etkinlik yapmakta yanlış bir durum zaten yok (Sınırları aşmadan). Dinde reform da değil, rezalet de değil. Eleştirenlere bakacak olursak Bu zihinler kadınla erkeği aynı sofraya bile oturtmaz ama peygamberimizin sofrasına davet ettiği kadınlar olduğunu biliyoruz hadislerden.
Nedense bu din kardeşlerimiz hep böyle kızlı erkekli nefes aldılar, ramazanda su içtiler, başı açık sokağa çıktılar tarzındaki haberlere tepki gösteriyor.

Bir kere de yolsuzluğa, tecavüze, vergilerle alınan mercedes'lere tepki gösterseler ya.
harbiden de rezalettir. o nasıl bir skeç performansı öyle.
youtube hesabı açıp hepsine 'teker teker' küfür etmeye başlıyorum.evet.
yobaz köpeklerin zorlarına gittiği için "rezalet" dediği muhteşem mezuniyet törenidir.

malum kamuoyunun kısaca "yobaz" diye tanımladığı iğrenç leş solucanları ölü etiyle beslenir, canlı insan hoşlarına gitmez. onlara göre din, ağlamadan, sızlamadan, götoş yobaz oğlanların orospu sesine benzer ince, yavşak sesleriyle okuduğu, sol protest müziğin bin kat kötü kopyası şeklindeki abuk sabuk sözlerle dolu marşlarda, ilahilerden, "erkek erkeğe" durumlardan ibarettir...

hele ki koronun 5:20'de okuduğu izmir marşı'nın bilhassa "yaşa mustafa kemal paşa yaşa" kısmı hiç ama hiç hoşlarına gitmez.
kesinlikle haklı bir yargı. tam bir rezalet! modernizmin köpeği olunmuş ve işin garibi bu yapılanlar insanlara gayet doğal geliyor!
Ulan adam haklı. Burada konuşanlar hayatı öğrenememiş bok atmayı bilen rezil herifler; siz evlilik müessesesinin ciddiyetini bilmiyorsunuz. Bunu evlendiğiniz gün anlayacaksınız. Orası bir ilahiyat fakültesi ve daha namuslu kızlar olması gerekiyor dışarıya göre. Erkeklerle beraber okumaları yetmiyormuş gibi birde böyle bir şekilde yakın oluyorlar. O kızlarla namuslu oldukları için kendilerini abazan erkeklere arkadaş diye yem etmedikleri için evlenecek olan bir erkek bu videoyu izleyince ne düşünecek biliyor musunuz? işte bu yüzden bir ilahiyat fakültesinde bu rezalettir.
Kendiniz kızlarla bir olmak istiyorsunuz. Arkadaş ayağına ellemek koynunuzda gezdirmek istiyorsunuz. Sonra gerçekten kadının değerini bilen insanlara bok atıyorsunuz yok yobaz vs diye.
Not: deistim.