bugün

Çok yetkisiz bir yetkili servistir. 40 liraya aldığım kablosuz fare-klavye setinin ufacık bilgisayar girişini bana 50 liraya satmaya çalışmıştır. Bana yedek parça sağlamak zorunda olduklarını bildikleri için yasadaki açıktan faydalanarak kendilerini kurtarmaya çalışmaktadırlar.
50 liraya sattıkları ürün için benimle mail üzerinden pazarlığa girişip en son 40 liraya olur demişlerdir. Hem de perakende.
müşteri hizmetlerini aramanın dakikası 2 tl olan servis.mazallah eve servis için gelseler "benzin paramızı verin" derler diye korkuyorum.

http://www.destekbilisim.com/iletisim

ayrıca telefonlarıda cevap vermemektedir, posta güvercini ile monitörümdeki sıkıntıyı anlatan bir not göndermeyi düşünüyorum.
yaklaşık bir yıl önce belki bir yılı geçmiş bile olabilir türk telekom bayisinden telefon aldım. aldığım telefon ayıplı çıktı tüketici hakem heyeti vesaire derken paramın iadesine hak kazandım. bayiye git ver paramı e mırın kırın verdim avukata baktılar adamların üstüne ne para var ne bankada hesap kasalar hep boş. en son birgün delirdim bayiye gittim saydım sövdüm sonra durumu izah ettiler biz para veremiyoruz ahanda bu servis verecek bizde size vereceğiz diye bunları aradım ha bugün ha yarın derken bir sene geçti hem mağdur oldum hem paramı alamadım. size tavsiyem telefon alırken hangi servise bağlı olduğunu sorun başınıza böyle bir olay gelirse gelmez demeyin elektronik şans işi bu adamların servisi olduğu telefonu almayın arkadaşlar. ben yandım siz yanmayın.
servisini üstlendikleri, ithalatçısı da koyuncu elektronik olan creative marka ses sisteminin açma kapama tuşunun bozulmasından ötürü onarımı için kendilerine gönderdim. ilkinde koyuncu elektronik satışlı değil, biz ilgilenmiyoruz dediler. halbuki koyuncu elektronik ithalatçılı idi. yapılan telefon görüşmeleri sonrasında ikinci defa gönderdiğimde ise bu sefer garantisi bitik denerek ürün tarafıma iade edildi. oysaki 24 ay olan garanti süresinin 13. ayında idik henüz. yapmaları gereken şeyi yapmamalarının yanında kendimizi karantinaya aldığımız şu günlerde kargo firmalarından iade ettikleri ürünü gidip almakla uğraştık bir de. şimdi bir daha geri gönderin bakalım diyorlar. 3.'ye yolladım. 3. defada da seri no'su yok biz bakmıyoruz artık creative ürünlerinin servisinden çekildik diyorlar. resmen kepazelik. garanti belgesinde açık açık yetkili servis olarak destek bilişim yazan bir ürünün onarımından çekiniyorlar. bir ses sisteminin açma kapama tuşunu tamir etmek bu kadar zor olmamalı. servis taahhüt ettikleri ürünle ilgilenmeyecekler ise neden varlar? servisi destek bilişim olan hiçbir ürün almayın. çalışanları da saygısız ve ilgisiz. daha kendi aralarında irtibat sağlayıp da bir şeyi beceremiyorlar.