bugün

ortalarda çakma frankeştayn gibi dolanan boş beleş tayfadır.
ölüyoruz anasını satayım millet hala papiçuloluk peşinde.

dün avm de leopar desenli giyip üzerine de leopark desenli maske takmış bir kokona gördüm. ciddi ciddi sövüyorum bunlara.
bu durumda bile hayatı sevdikleri için veya öyle gösterdikleri için enerjileriden dolayı takdir ediyorum.
iticiliği tavan yapmış tayfadır. Leopar desenli mi dersin, böyle saçma sapan renkli maske takan mı dersin.. Envai çeşidi var.. Leş.. Maske olayı da çığırından çıktı. Şu ülkede çığırından çıkmayan bir şey yok.
Maske taksınlar da, desenli, mesenli, fırfırlı, dallı güllü taksınlar, dokanmayın.

Allah' ını seven şu tayfaya dalaşmasın!
Bırakın taksın, aksesuar takar gibi keyif alsın, heveslensin, noluuuur sataşmayın!

Takanı bulduk da, kıllısını mı arıyorsunuz, alla'sen?!
En güzeli bilmem ne tarım, bilmem ne gübre reklamlı maske takan dayılardır, bu akımın öncüsü olan tayfadır aslında.
Hasta gibi düz beyaz maske takmaktansa işi biraz daha eğlenceli görüntüyü biraz daha sempatik duruma getirendir. Takılabilir bence.
görsel
Desenli maske pek de pahalı bir şey değil. 10 luk cerrahi maskeyi aldığın paraya 1 desenli maske alırsın. Yıkaya yıkaya aylarca kullanırsın.

Bunu bilmediğin için de gelip burada bunu yapanlarla dalga geçmeye çalışırsın! Üstüne ayda iki kere 10'luk maske alıp kendini zeki zannedersin.

Devam kardeşim. Sen, aynen devam!
işyerim bana aylık 2 kutu ücretsiz maske veriyor.

bir siz akıllısınız.
güncel Önemli Başlıklar