bugün

görsel
görsel
görsel

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirilen Derya Yanık’ın FETÖ’ye övgüler dizdiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli’yi kızdıracak mesajlarının ardından Adnan Oktar’la da irtibatı ortaya çıktı.

https://tele1.com.tr/yeni...isayarindan-cikti-375618/
Bu kadını Habertürk, CNN gibi programlarda yorumcu olarak çok dinledim. Akp türü hukukun tam bir avukatıdır kendisi. Kaldı ki aile gibi çok önemli bir yapıya avukat birinin atanması aşırı gülünç ve liyakat rezilliğidir. O makama öğretmen, psikolog ya da hiç olmadı sosyolog birinin atanması gerekir. Bu kadının tek vasfı boşanma davasında aile yapısını yıkmak, kadının kocasından, kocasının karısından ayrılırken nasıl daha az zararla kurtulacağını düşünmektir. Alanını düşünmüyorum bile.

Fotoğraf ise memlekette peydah olan yükseleyim de kimin eliyle olursa olsunun fotosu. Yarın kimin hain ilan edileceğini, içeri gireceğini hesaba katamıyorlar, en büyük zayıf noktaları da bu.

Son olarak, kendisinin konuşma tarzı bile tepeden bakan, otoriter bir uslupladır. Kabine cidden kabileye döndü. Çok üzülüyorum bu tarz atamalara.