bugün

Pekçok sözlük yazarının sözlüğü tam amacına göre kullanmayan ve genelde sadece içini dökmek yalnızlığına kılıf uydurmak nefretini kusmak amacıyla kullanması adına daha rahat etmelerini sağlamak adına açılan başlık. Uzun oldu biliyorum ama sözlük yazarlarının söylemek istedikleri başlığının biraz nefes almasını istedim.
Doğradığım biber nasılsa artık elimi değil artık tam anlamıyla acıyı hissediyorum. Acıyla bütünleştim. Nasıl geçtiğini bilen varsa mesaj atsın Allah rızası için. Utanmasam oturup ağlıycam şimdi.
(bkz: bdv)

kaynanam bugun koltuk ortumu begenmedigini altin gununde soyledi nasil sinirlendigimi anlatamam o sirada gorumcemin biyik altindan gulmesi yok mu. bosancam sanirim.
nisan ayında tanıştık, her gün yanına gidiyordum, ben ilk başlarda hoşlandım devamlı mesaj atmamı istiyor devamlı nerede olduğumu bildirmem gerekiyordu daha sonra bir soğuma geldi konuşmadım onunla sonra tekrar buluştuk vs bu biraz soğuk yaptı konuştuk adam gibi olamaz dedi. ben ilk konuştuğum zaman bu benden seni seviyorum kelimesini bekliyordu ama ben atmadım ilk başlarda. ikinci konuştuğumuz zaman dedim olmaz dedi sonra bugün bir baktım ki bir tane kıro ile kalpli fotoğraf atmış sigarayı bırakma kararı almıştım tamda bugün. ilk başta kızardım içim buruk bir şekilde banane dedim olmadı. instagrama girmeye korkuyorum o derece.
Geleceğim her zaman çok parlaktı. Belki de ben kıymetini bilemedim. insanlara nasıl davranıcağımı ben bilemedim belki de. Sadece her zaman iyi oldum, kimseye sesimi yükseltmedim ve sevdiklerimi hep savundum. Ben sadece doğru olanı yaptım. Ve sonun da karşılığını aldım; yalnızlığı. Üniversite de 3. Sınıfım evim arabam var. imkanlarım var. Fakat hep yalnızım. Gerçekten arayıp dışarı çıkalım diyeceğim bir insan yok artık. Sevgili, yakın arkadaş , arkadaş olarak söylemiyorum. Herkes insanları kandırma peşinde. Şu koskoca bursa da kendi gibi olan dürüst bir insan yok mu gerçekten? Çok fazla şey gördüm, eğlendim arkadaşlarım oldu. Fakat dostum olmadı hiçbir zaman. Belki de bir kız arkadaşım olsa onunla gezmediğimiz yer, yapmadığımız eğlence, izlemediğimiz film, yemediğimiz yemek kalmazdı. Kendim gibi birini bulamıyorum sözlük. içimi anca buraya dökebiliyorum.
sıkıntı paylaşma başlığıdır. Burada ağlanabilirsiniz hazır gece olmuşken.
Arkadaşlar lütfen gidin başka yerde ağlayın burda herkesin derdi kendine yetiyo zaten.
ne diyeyim haklısın kardeşim..