bugün

an itibari ile aradığım şeydir. usandım...
görsel
Çok para kazanacağınızı düşünmek
(kazanamadı) .
bilgili ve kültürlü bireyler olmak (!)
Eğer öğrenmek için istek duymuyorum diyorsanız ders çalışmak zordur.

Bu durumda ders çalışmayı bırakmak yerine öğrenme isteği duyduğunuz konuyu bulun derim.

Eğer benim istek duyduğum bir konu yok diyorsanız o zaman belki de farklı bir alana yönelmek gerekir.
geleceği düşün deyince anlaşılmıyor.

kızlar: öff ne güzel elbise be, allam ayakkabıya bak ama alırsam bi ay makarna yemek zorunda kalıcam dediğinizi düşünün. gratis whatsons da içinizin gittiği makyaj fırçalarını sonra kafanızda bi saat yaptığınız öncelik sıralarını düşünün. ulan zengin kocanın çekici gelmediğini düşünün.

beyler: hep hayalini kurduğunuz arabanın garajınızda olduğunu, herkesin örnek gösterdiği ruşen amcanın oğlu sedat olduğunuzu düşünün.

çalışmaya devam..
ölümü düşün.

her şeye yarıyor.
Ruşen amcanın oğlu sedat olmak için çalışmayın. Kendiniz olmak için çalışın. Başkasının oyununda vezir olmak yerine kendi oyununuzda piyon olun daha mutlu olursunuz.sonuçta oyun elbet bir gün bitecek ve oyun bittiğinde şah da piyon da vezir de aynı tabuta konulup gömülecek.

Hayatınızı başkasının isteklerini gerçekleştirmeye çalışarak harcamayın. Yaşanmaya değer tek bir hayat var o da sizin yaşamayı tercih ettiğiniz hayat.
ilerde cocugun bi oyuncak istedigi zaman parasizliktan alamadigini dusun.
Zihni canlı tutar. Az düşün kafan acımaz!!! Geleceğin için faydalı bir yatırım yapmış olursun…
inek bir süt olman.
Sende baban gibi eşşoleşşek olma çalış oku büyük adam ol.
Suan ders calisan arkadaslarin ileride altinda bmw ile gezerken, sen sahinle gezersin.
Hayat böyledir.
Eger gercek bir sebep istiyorsan ileride pisman olmamak icin calis.
Tamammi aslanim.