bugün

Atlet giymemişsin ondandır.
Korkutur. Bir bilene danışmak faydalı olabilir, gecikmeden.
Gaz olabilir, pırt yap, geçer.
kas ağrısı. bi şey olmaz.
Aynı şikayet ile hastaneye gittiğimde kendimi yoğun bakımda bulduğum hastalık.
Şikayeti olan yazar şikayetini küçümsemeyip bir an önce hastaneye gitmeli. Şuan 4 tane kalp ilacı içiyorum.
Şişkinlik nedeniyle diyaframa baskı.
(bkz: yel girmiş)
arkadaşa kalp doktoru gönderelim.
Bu aralar yaşamakta olduğum sancı. Ama hayat kadar acıtmıyor canımı... Ruhsal acıdansa fiziksel acıyı her zaman yeğ tutarım. Keşke nazlı ve narin biri olsaydım...
Ay ölüyo muyum acaba? Hadi inş.

Edit: tavsiyeleriniz için teşekkürler. Google'dan arattım, acilen ameliyata alınmam gerekiyormuş. En yakın hastaneye gidiyorum. Bye.
bir zamanlar bana olan sancı. bıçak değil de iğne saplıyorlar gibi oluyordu. derin nefes alamıyordum. bir süre sonra kendiliğinden geçiyordu.
O değilde nefes alırken kalbim aşırı hızlı atıyor , nedenini nedir acep sorunsalı.
tam şu an yaşamaktayım, uyku düzenim bozuk olduğundan beş buçuk gibi yatarken aniden gelen ve korkudan uyuyamadığım hadise, kalbimin ya da ciğerimin bunu yaşatması çok acı durum.
Dispne rahatsızlığı ciddi bir hastalık belirtisi olabilir. Bir doktora danışmalsın.
ciğerlerinde problem olması muhtemeldir. en kısa zamanda aktif ve spesifik lejyon yoktur kaşeli ciğer filmi çektir.
Bana da şu anda olan şey.
Sabah yataktan bir hışımla kalkıp çok acil bir şekilde okula yetişmek için kosusturdum ondan olabilir mı acaba?
Bilenlerin cevaplamasını istiyorum.
(bkz: kırık kaburga)
aşırı stresten dolayı kasılma olabilir. ayrıca kalp kapakçıklarınıza baktırmakta fayda vardır.
sanki biri kalbinizi avuçlarının içine alıp sıkıyor ve başpamağını belirli bir noktaya içeri doğru baskı yapıyor. evet geçmiş olsun küçük ve sık nefes alıp verin azalarak geçecektir.
Bu gece ikinciye yaşadığım panikleten sancı. 10 dakikadır falan bekliyorum hala geçmedi. Ağlıycam şimdi umarım önemli bi şey değildir.

Birilerinin sizi üzmesine izin verdiğinizde vücudunuzda oluşacak muhtemel tepki.
kalp krizinin habercisidir.

hele de siz bunun kalpte değil de akciğerde olduğunu düşünüyorsanız, yani o yönde bir sancı ise.

özellikle 10-20 yaş arası yaşandıysa ve belirli aralıklarla yokluyorsa.

hani 4-5 sene ara verdi diye sevinip rahatlarsınız,

bir bakmışsınız "hooop" rahmetliyi nasıl bilirdiniz diye soruyor imam efendi.

bu işin şakası olmaz.
Otuzundan sonra yaşandığında, kişinin burnuna yeni kavrulan helva kokusu gelmesine sebep olan sancı.
dostlar ağrıyan bölgeye hafif bastırın eğer ağrıda azalma oluyosa kas ağrısıdır, olmuyosa

hemen doktora gidin Allah korusun nolur nolmaz .
helvanı yeriz belki dikkat et kardeşim aman diyim kalp bu tsısısıs.

nefesi azaltacaksın kardeşim. tedavi bu.
Sıcak havlu uygulayarak geçecek olan sancıdır.
Öksürmeye çalışmanızla rahatlık gelecektir kasmayın ve hayvan gibi derin nefes almayın bir daha .