bugün

ömrümde bu kadar komik bir program görmedim. ilk defa bugün izliyorum ve gülme krizine girdim.
Ahmet Çakar'ın dilberay'ın oscar adaylığını eleştirdiği müthiş program. hocaya göre eve erkek atma temalı bir şarkı * seçilirse pislik yapacak.
futbol haricinde her şeyin konuşulduğu eğlence programı. Ahmet çakar tartışmasız takımın yıldızıdır.
an itibariyle stüdyoya kedi girmiştir.
ünal aysalı seçti ahmet çakar ama acayip seçti. yarıldık burda ahmet çakar yav.
ahmmet çakar ın ironi yaparak aysal ı seçtiği progrram.
yarım yarım yarılarak izlediğimiz talk show'dur.
ısıranı severim ben ahahahhaha.

güldüren program.
yılın golü adayları müthiş.
yılın golü adayları ile yine yardıran program.

görsel

ahahahahhahah.
gece gece ağır ironilerle birlikte fena ayar üstüne ayar veren program. adamsınız siz ya.
bu gece alinacak ti birakmadilar.
guldurduler, dusundurduler alemler yine.
inanılmaz eğlencelidir şu anda. ironinin dibine vuruyorlar. sonuna kadar trollüyorlar. hiçbirini günahım kadar sevmem, başta beyaz tv olmak üzere. ama eğlendiriyorlar insanı.
o değil de ekşisözlükteki başlığını inceleyince bizim sözlüğün kalitesini anladım. yok ertem volkanı yalamış, yok rok çark etmiş.
taşak geçiyo la adamlar.
hocam bu defa sıvayı sana yapayım denilen program.
sinan engin feryad edince bişey oldu sandık meğer klimayı mı camı mı ne açmışlar. allahım ya.
demiroren e bir ödül aldiramayan zavalli proğram. Haşmetliniz kovacak diye mi korkuyorsunuz gencler, hayırdır?

hadi sinan engin i biliyoruz da digerlerine ne oluyor?

Demirören in itibarina gölge düşünmenin cezası buyuk herhalde..
futbol dışında herşeyin konuşulduğu baştan sona saçmalık olan, oradakilerin geleceklerini düşünmeden yaptıkları bir programdır.
pazar ve pazartesiyi delicesine beklememe sebebimdir.
rok'un biz zaten araba üretemeyiz, marka falan yaratamayız demesiyle yüzüm anan capsindeki çocuk gibi oldu. adam kapitalizm aşkından saçmalıyor resmen.
Dün ahmet çakar formunda değildi. Bakalım bugün nasıl.
o kadar laf ettiler biri bile götünü kaldırmadı istiklal marşı çalarken. ilginç.
ahmet çakar'ın beşiktaşlı taraftarların nasıl istiklal marşı dinlediğini/okuduğunu gösterirken:
görsel
komik programdır.
istiklal marşı-şampiyonlar ligi müziği-memleketim karşılaştırması nereye gidiyor amk.

rok bu programda birileri konuşurken alttan suflör görevi yapan biri.

biri bir şey anlatırken kendisi gaza getiren bir şey söylüyor.

adam çok rahat amk. müzik çalıyor rok da "weğğğğğhhhhhh"
apo: hocam hocam biliyoruz 20 ay askerlik yaptım.
ahmet çakar: ben de 18 ay yaptım.

ertem şener: hamzaoğlu küçükkken fenerbahçeli olduğunu söylemiş.
rok: haydaa inanmam ben buna.