bugün

çevre kirliliğine karşıdır. nasıl espri ama gördünüz mü inceyi.*
büyük ihtimal eziğin tekidir.
içinde biriktire biriktire bir gün patlayacaktır. Ve o gün onu kimse susturamaz.
ince düşünene kalın girer.
ilerde antidepresan kullanacaktır.
kızdığını söylemez, üzüldüğünü belli etmez, hep güçlü görünmeye çalışır. içine attıkları onu hasta eder. saçı başı dökülür, ağır depresyon geçirir, hayattan keyif almaz. ne yapacaksın nezaketi, vakur olmayı. kim anlıyor ki bunları, kimin umurunda?
Bendim ama artık depolama alanı dolu uyarısı alıyorum.
Hani dışı diri içi ölü derler ya tam bu insanlardır işte.
Belli noktadan sonra aşırı olabilirler.
Aşırı agresif,aşırı iyimser,aşırı bağımlı vb. Hani etrafta şişman insanlar,sahte asabi maçolar var ya içi ölmüştür işte onların.
Onların ben taaa amına koyayım müneccim olmanızı bekler bu insanlar, hayatlarını izzetlerini sikeyim ben bunların.
Beni çağırmış birileri. Ben herkese derman olmaya çalışırken kendini dipsiz kuyularda bulanım.
Çevresinde derdini anlatmaya layık insan yok demektir. Patlamaya meyillidir
anlayabilmek için sürekli gözlerinin içine baksanız da nafile o gözlerde sadace ruhundaki değişimi görebiliyorsunuz nedenini değil.

sözlükteki o insanlardan biri çıkıp da anlatsa keşke biraz. size nasıl davranmalı? sizi nasıl anlayabiliriz? içinizi dokmeniz için ne olmalı? vs...
Ben bazen buraya atıyorum, iyi oluyo.
Söyledikçe çözülmediğini fark edendir
Madem anlatınca çözülmüyor, niye herhangi birine içimi açayım ki?

Anlaşılmayan şey şu, dert anlatmak iç dökmek zayıflıktır. Bunu yaptığınız anda karşınızdakine güç verirsiniz

Sudan meselelerden bahsetmiyorum tabi, ciddi şeylerden bahsediyorum.
Sabahları işe geç kalır çünkü geceleri uyuyamaz. Göz altları mor olur. Kahve içmeden uyanamaz falan filan.