3. nesil yazar. hiperaktif, baba, kardeş, düşman, arkadaş.. aynı anda hepsini olabilir. mazotludur sonradan açılır, açıldı mı bıktırır. * *
bana kötü alışkanlıklar kazandıran(!) **, daha tanıyalı haftalar olmasına rağmen sevdiğim, gelecekte sağlam bir dostluğumuz olacağını düşündüğüm okuldaşım... *
hattrick.org'da aynı nick'i kullanan uuser.
hattrick konferanslarında sık sık rastladığım buraya gelmesi beni memnun eden * 3. nesil yazar.
sonunda reşit olmuş insan.
bira ortamında schweps içtiğinden mütevellit akrabam olabileceğini düşündüğüm insandır.
(#2323034)entysinde çok doğru söyleyen, saygımı kazanmış yazar.
yazılarını beğendiğim yazar. yazsın yazsın da okuyalım, ufkumuz genişlesin dedirten yazar.
sol'un hitap ettiği kesimi çözememiş yazar. isterse uzunca ve açıklayıcı bir şekilde anlatabilirim kendisine, "sol kimdir neye denir?" diye.
nezaket sahibi, kibar, üstat insan. hoşsohbet bi de * *
almanca bitirme tezini uludağ sözlüğe yazma kararı almış yazardır.
ilkokuldan arkadaşım, anne tarafı akrabalarımı tanıyan, memleketimde bir hafta kalıp, kız-kum-güneş-deniz dolu ortamda günde ortalama 5 saat Hattrick'e takılıp beni de bu hastalığa bağlayan insan. solcu olmamasına rağmen hrant dink'i seven bir ülkücü. recep ivedik'ten kalma hareketlerini hoş nükteler ve laf sokmalar ile tamamlayan insan.
aslında tam olarak bir siyasi görüşe mensup olmayan yazar. arkadaşın yaptığı benzetmeyi düzeltmek istedim bir an için.*
bulduğum yerde mütemadiyen ensesine şaplak atmak sureti ile "nerdesin lan ibiş?" diyeceğim yazar. görüşmeyeli inceliğinden zerre kaybetmemiş. öperim ben bunu. *
kendisi ilkokul arkadaşımdır.

benim kim olduğumu bilmez. kendisini de burada facebook profilinden buldum. iki satır düzgün şeyler karalamak istedim. onu da beceremedim.
(bkz: berserker)**
havalimanlarının iata kodlarını ezbere bilen yazar. *
sabit fikirlilikten uzak, düzgün bir şekilde konuşup tartışabilen bir yazar arkadaşımız. haddime olmayabilir ama, takdirimi kazanmıştır.
sözlükte konuşup mesajlaştığım iki insandan bitanesidir, hem de ilk olanıdır. saygılı, dürüst, bir gün mesaj atmayınca kendini kötü hisseden yazar arkadaşımdır. pek değerlidir. evet evet bu kadar kısa bi zaman zarfında oluştu bu düşünceler.
güzel entryler giren kafa yazarlardandır.
(bkz: #8737743)
muhtemelen sigarayı sağlığa yararlı birşey sanan yazar.